КРУТИ: мітинг-пам’яті біля Аскольдової могили


В Києві розпочалися заходи по вшануванню пам’яті Героїв Крут

Київська міська організація ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» розпочала акцію «Бій під Крутами у площині сьогодення», приуроченої до 90 річниці героїчного вчинку юнаків, що поклали своє життя за вітчизну.

В рамках акції відбудеться конкурс учнівських творів у 16 столичних школах, переможці отримають пам’ятні подарунки – україномовні музичні диски та книги з історії України. Нагородження переможців відбуватиметься з 29 по 31 січня.

Як зазначив голова Київської «молодіжки» Віктор Білов: «Ми хотіли щоб підростаюче покоління проявило інтерес до вивчення подій, що увійшли в історію нашої Держави. Щоб учням самим захотілося більше дізнатися про героїчні вчинки своїх ровесників, які не жаліючи життя захищали вітчизну. Ми переконані, що проведення конкурсу учнівських творів зможе хоча б частково виконати це завдання, і привити його учасникам почуття гордості засвою державу та її героїв».

Також в рамках відзначення 90 річниці бою під Крутами Київський «Молодіжний Союз» проведе 29 січня мітинг-пам’яті біля Аскольдової могили.

Джерело: http://www.msnu.kiev.ua/
Довідки: 8-050-8000-167
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”
КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
01034, м. Київ тел. (044) 207-05-84
вул. Володимирська, 49а e-mail: kvmsnu@ou.org.ua

veronika.ua@gmail.com

Bookmark and Share