ЗАКАРПАТТЯ-КИЇВ: перевірка якості оздоровлення столичних студентів


Київ перевірить бази відпочинку студентів на Закарпатті

У п’ятницю, 25 січня 2008 року, керівництво Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА здійснить робочу поїздку до Закарпатської області з метою перевірки якості оздоровлення столичних студентів, які отримали путівки за кошти міського бюджету.

Планом поїздки передбачено відвідання двох оздоровчих баз – «Закарпаття» у м. Берегово та «Тиса» у с. Ясіня. Столичну делегацію очолить начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко.

Представники КМДА перевірять стан кімнат, у яких проживають студенти, насиченість їхнього дозвілля та якість харчування. «Ми хочемо почути не від директорів баз, а безпосередньо від студентів, чи подобаються їм умови відпочинку, чи все їх задовольняє. На підставі цього ми зробимо висновки та внесемо корективи у плани оздоровлення на майбутнє», - заявив С.Березенко.

Нагадаємо, зараз у туристичних базах Карпат перебуває 265 студентів з 19 вузів столиці. Вони отримали пільгові путівки, сплативши від 0 до 30% їхньої вартості. Всього у 2008 році Головним управлінням у справах сім'ї та молоді буде оздоровлено 2500 студентів.Bookmark and Share