УКРАЇНА: конкурси за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта


Відкриті конкурси за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта

З 2007 року до конкурсних галузей спеціалізації, окрім гуманітарних та соціальних наук, включено також точні, технічні та природничі дисципліни.

- Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня мॳстра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х курсів), випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти та молоді спеціалісти.
- Fulbright Faculty Development Program: дослідницька програма для молодих викладачів та науковців, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної, архівної справи та спеціалістів у галузі управління культури. У конкурсі можуть брати участь науковці та спеціалісти з дворічним професійним досвідом, віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 2007 року до конкурсних галузей спеціалізації, окрім гуманітарних та соціальних наук, включено також точні, технічні та природничі дисципліни:

астрономія, аеронавтика, біологія, біомедична інженерія, геологія, екологія, енергетика, інженерні дисципліни, комп’ютерні науки та інформаційні технології, матеріалознавство, математика, когнітивні науки/нейронауки, океанографія, фізика, хімія.

- Ті, хто зацікавлені отримати американську освіту у галузі точних та природничих наук, можуть взяти участь ще в одному конкурсі, який з 2006 року відкрито для України:

International Fulbright Science and Technology Ph.D. Award: навчання у провідних американських університетах на рівні аспірантури протягом трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. У 2007 році цю стипендію Державного Департаменту США отримали 40 молодих науковців з різних країн світу, в тому числі й учасник з України.


Документи на конкурси приймають до 16 травня 2008 року

Навчання або стажування розпочнеться у серпні-вересні 2009 року

Детальна інформація та анкети на сайті:
www.fulbright.org.ua

Джерело - http://www.civicua.org/news/view.html?q=1042950

додаткова інформація:
Bookmark and Share