КИЇВ: захід в рамках глобальної кампанії «Зброю під контроль!» (Control Arms)


Кіно-клуб Києво-Могилянської Академії та київські активісти Amnesty International в Україні запрошують Вас 30 січня о 18:30 на захід в рамках глобальної кампанії «Зброю під контроль!» (Control Arms). Відбудеться:

- показ фільму Ендрю Нікола за участю Ніколаса Кейджа та Джареда Лето
«Збройний барон»
(www.lordofwarthemovie.com)

- відкриту дискусію за участи Голови Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Сергія Згурця
(www.defence-ua.com)

Фільм отримав високу оцінку від правозахисної організації Amnesty International за висвітлення теми торгівлі зброєю міжнародною військовою промисловістю. Зірка стрічки – актор Ніколас Кейдж після зйомок став активістом кампанії «Зброю під контроль!».
…саме в українців “Збройний барон” має викликати підвищений інтерес, адже тут ідеться про долю наших співвітчизників, які перебралися з Радянського Союзу на американський Брайтон-біч. Для цього родина одеситів Орлових удала з себе євреів. Але й у США все не так чудово сталося, як гадалося. Їхній син Віталій, якого грає красунчик Джаред Лето, навчився куховарити, а старший син Юрій (Ніколас Кейдж) ніяк не міг знайти себе. Одного разу він став свідком бандитської розбірки, і вигляд зброї хлопця просто зачарував. Тоді він обрав справу свого життя — торгівлю знаряддями вбивства. Спочатку юнакові довелося обходитися дрібними операціями, але з розвалом Радянського Союзу почався підйом: пішли в діло військові склади України. І з цього моменту стрічка стає особливо цікавою, бо показано увесь механізм “конверсії”. Радянські чини у картині торгують усім — від куль до бойових літаків…(Зі статті Український “Збройний барон”, Хрещатик)
Для створення ефективної та прозорої системи контролю за обігом та торгівлею зброєю Amnesty International, Oxfam та «Міжнародна мережа з боротьби з розповсюдженням вогнепальної зброї» (IANSA) проводять спільну кампанію «Зброю під контроль!» - у понад 50-ти країнах. Її мета – сприяти зменшенню обігу та зловживань зброєю та переконати уряди всіх країн розробити та підписати угоду про контроль та обмеження торгівлі зброєю. Докладніше: www.amnesty.org.ua

ВХІД ВІЛЬНИЙ. вул. Набережно-Хрещатицька 27, кімната 13

Довідки: Юлія Нузбан 8 050 98 58 952, Ольга Веснянка 8 050 334 66 04


Bookmark and Share