Молодіжна програма "Як не потрапити в жахливе рабство"


В червні 2005 року Херсонським обласним громадським центром “Чоловіки проти насильства” розпочато проект “Інформаційно-просвітницька кампанія з питань протидії торгівлі людьми серед молоді Херсонської області”, який буде реалізовано протягом 12 місяців. Загальна мета проекту – сприяти становленню відповідальних, добре поінформованих, активних та свідомих особистостей під час процесу вибору шляхів працевлаштування по закінченні навчального закладу.

Цілі проекту – допомогти випускникам навчальних закладів усвідомити шляхи легального працевлаштування, базуючись на розумінні можливих наслідків і механізмів торгівлі людьми; підготувати з числа молодіжних лідерів волонтерів-тренерів для проведення інформаційної кампанії у закладах освіти; створити постійно діючі консультаційні пункти з питань інформування щодо шляхів легального працевлаштування в закладах освіти Ш-ІV рівня акредитації, організувати та забезпечити підготовку і видання інформаційних матеріалів (буклети, листівки), поширити набутий досвід серед інших громадських організацій, ЗМІ, донорських установ тощо.

Проект „Інформаційна кампанія з питань попередження торгівлі людьми серед молоді Херсонської області” підтримано Міжнародною організацією з міграції, фінансова допомога для проведення надана Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час реалізації проекту планується проведення понад 150 лекцій, дискусій, рольових ігор, бесід для учнів професійно-технічних і вищих навчальних закладів, 35 практичних семінарів для викладачів з питань методики організації виховної роботи в напрямку профілактики торгівлі людьми, обласний конкурс “Не погоджуйся на рабство” серед учнів загальноосвітніх шкіл, літня школа волонтерів, семінари для викладачів, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Передбачена підготовка з числа молодіжних лідерів професійно-технічних та вищих навчальних закладів волонтерів-тренерів для проведення інформаційної кампанії з попередження торгівлі людьми у закладах освіти.

Координатор проекту - Дмитро Федорінов, тренери – консультанти – Олександр Ячменьов та Тетяна Козлова, лектори – консультанти – Бережанський Максим та Сахно Тетяна, розробник інформаційних матеріалів – Андрій Недбайло.

Херсонський обласний громадський центр “Чоловіки проти насильства”
м. Херсон, вул. Миру 31,
Тел.(0552) 55-40-30
Дмитро Федорінов
magainstviolence@mail.ru

Bookmark and Share