КИЇВ: «Історії успіху»


Клуб молодих підприємців ФМЛУ запрошує всіх зацікавлених осіб на чергову зустріч в рамках проекту «Історії успіху»

Гість клубу – Вадим Єлізаров


Вадим Єлізаров - художній керівник, директор Севастопольского театру танцю (створений в 2000 р.). Професор кафедри хореографії Київської академії танцю, Міжнародного славянского університету. Заслужений діяч мистецтв АР Крим. Лауреат Премії АР Крим. Заслужений працівник культури України. Народний артист України.

Захоплюватися танцями Вадим Єлізаров почав ще з дитинства. Спочатку він займався класичними танцями, потім народно-сценічними, а потім вже і бальними.


Виступаючи індивідуально як спортсмен, Вадим Єлізаров став лауреатом багатьох всеросійських конкурсів з бальних танців, конкурсів міст Поволжя, неодноразовим переможцем першості Росії. Разом зі своєю партнеркою і дружиною Ніною Маршевою входив в збірну команди Радянського Союзу. У 1978 році їх, як показову пару, запросили до Севастополя потренувати колектив міського Будинку культури. Через рік Вадим і Ніна отримали пропозицію від керівництва Нахімовського району і Севастопольського Морського заводу залишитися в Севастополі.

З 1978 року працював в культурному комплексі «Корабел», керівником спортивно танцювального клубу «Вікторія», президентом якого є дотепер. У 1983 році колективу «Вікторія» було присвоєно звання «Народний».


Широка популярність і слава прийшла завдяки успіхам його колективу. Був членом журі конкурсу «Танці з зірками», «Танці з зірками-2».


Театр танцю Вадима Єлізарова – перший і єдиний хореографічний театр, заснований на лексиці бального танцю, є колосальний конгломератом, який складається з трьох відомих севастопольцям складових: трупи, спортивного клубу і школи масового навчання. Трупа театру складається з п'ятдесяти прекрасних майстрів танцю, зокрема: Чемпіон України серед професіоналів заслужена артистка України і Автономної Республіки Крим – Наталія Єлізарова, чемпіони України серед любителів – заслужений артист України і Автономної Республіки Крим – Олександр Єлізаров і Наталія Іванова, Чемпіон СРСР, заслужений артист України і Автономної Республіки Крим – Сергій Грінев, восьмикратний чемпіон України і чемпіон Європи по ушу – Олег Лопарев.


Дата проведення: 31 грудня 2008 р.

Час проведення: о 17.00 годині

Місце проведення: Бібліотека молодого підприємця (на базі Центральної міської бібліотекі ім. Л.М. Толстого, м. Севастополь, вул. Леніна, 51)

Формат зустрічі:

* Виступ гостя клубу
* Відповіді на питання

Зареєструватися для участі у зустрічі Ви можете по тел: (0692) 44-02-66; 8-050-903-52-94; e-mail: konsul-ur@yandex.ru

Кінцевий термін реєстрації - 31 січня о 15:00 години.

Кількість місць обмежена.Bookmark and Share