РІВНЕ: студентів навчатимуть безкоштовно :)


Студентів навчатимуть безкоштовно!

Шановні журналісти! 5 та 6 лютого в Рівненських вузах Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» організовує 5 семінарів на тему «Основи студентського самоврядування та історія молодіжного руху в Україні». Семінари проведе один з найдосвідченіших тренерів України з питань студентського самоврядування – Олександр Солонтай, Голова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив». Заходи відбуваються в рамках проекту «Дієві органи студентського самоврядування - впливова студентська громада» за сприяння Фонду розвитку демократії Американського посольства в Україні.
Взяти участь у семінарі запрошуються усі бажаючі, адже усі семінари з основ студентського самоврядування – безкоштовні.

Розклад заходів:
Вівторок, 5.02 о 10.00, ВМУРоЛ «Україна», ЄУФІМБ
Вівторок, 5.02 в 13.00, Рівненський державний гуманітарний університет (актова зала)
Вівторок, 5.02 о 16.00, Національний університет водного господарства та природокористування (велика аудиторія, 2-й корпус)
Вівторок, 5.02 о 19.00 Зустріч з представниками Обласної студентської ради
Середа, 6.02 в 13.00, Міжнародний економіко гуманітарний університет (аудиторія)
Середа, 6.02 о 17.30, Рівненський інститут слов’янознавства (аудиторія)

Широкомасштабний проект «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» триває з 1 вересня 2007 року до 31 червня 2008 р. Його метою є сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя. В рамках проекту також передбачено проведення ряду навчальних семінарів на теми: «Основи студентського самоврядування», «Командна робота в органах студентського самоврядування», «Лідерство в органах студентського самоврядування», «PR в діяльності органів студентського самоврядування», «Антикорупційна діяльність органів студентського самоврядування».
За додатковою інформацією звертайтеся:
- в «Молодіжний Центр» вул. Соборна 14а, тел. 22-20-59
- або за телефоном 8(063)6179692 – Координатор проекту «Дієві органи студентського самоврядування - впливова студентська громада» Катерина Мариняк
- або до голів студрад відповідних вузів.
Bookmark and Share