Сексуальна атака на волонтерку: Молода американка стверджує, що її згвалтував гарячий гуцульський хлопець


До будь-яких випробувань, очевидно, була готова 23-річна громадянка США, котра прибула в Україну з місією доброї волі, однак, поза сумнівом, не до таких. Близько місяця тому вона поселилася у приватному помешканні родини горян одного з населених пунктів Яремчанської міськради, аби надавати допомогу, зокрема у вивченні англійської мови, вихованцям місцевої школи-інтернату для малорозвинених дітей. До цього молода леді вже побувала з подібною місією у Рокитному, що на Київщині.

Чудові враження від чарівних карпатських краєвидів та доброзичливих гуцулів несподівано зіпсував сексуально заклопотаний 20-річний син господарів, котрий згвалтував волонтерку в будинку, де вона тимчасово мешкала. Принаймні про це заокеанська гостя заявила правоохоронним органам.

Коментуючи на прохання «УМ» цей прикрий інцидент, працівник Яремчанської прокуратури Сергій Скрипка підтвердив, що така версія справді відпрацьовується, однак, посилаючись на таємницю слідства, відмовився повідомити будь-які обставини НП, зазначивши тільки, що підозрюваний раніше до кримінальної відповідальності не притягувався і не виявляв агресії щодо жінок.

Іван КРАЙНІЙ, "УМ"

Bookmark and Share