ДОНЕЦЬК: обговорення програми „Діти. Молодь. Сім’я. на 2008 – 2011 роки”


ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ *ДІТИ. МОЛОДЬ. СІМ’Я. НА 2008 – 2011 РОКИ*

Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації запрошує до широкого обговорення проекту обласної комплексної програми „Діти. Молодь. Сім’я. на 2008 – 2011 роки”.


Метою програми є вдосконалення реалізації державної політики стосовно дітей, молоді, сім’ї, жінок та гендерної політики на території Донецької області, створення належних організаційно-правових умов для цього.

Пропонуємо вам ознайомитися із документом та якщо у вас будуть слушні пропозиції щодо вдосконалення проекту програми, до 14 лютого поточного року надати такі до управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Також повідомляємо, що у другій декаді лютого в обласній державній адміністрації відбудеться „круглий стіл”, під час якого проект обласної комплексної програми буде обговорюватися за участю голови облдержадміністрації, депутатів облради, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

Після завершення процесу обговорення проекту документу, у березні поточного року його буде винесено на розгляд та затвердження обласною радою.

Розробник проекту програми – управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

Координатор обговорення – Ірина Вікторівна Крюковська, головний спеціаліст управління (тел..: (062) 312-53-25).

NGO.DONETSK.UA
Bookmark and Share