КИЇВ: ініціатива проти торгівлі людьми


Нова міжсекторна ініціатива проти торгівлі людьми

12 лютого у Києві відбудеться прес-конференція з нагоди підписання Меморандуму про наміри із запобігання торгівлі людьми між Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) та «Концерном Галнафтогаз».

Ця подія відбудеться 12 лютого об 11:30 в УНІАН за адресою: вул. Хрещатик 4, м. Київ.

Дотримуючись твердого рішення долучитись до протидії торгівлі людьми, на початку січня 2008 року «Концерн Галнафтогаз» розмістив інформаційне повідомлення із запобігання торгівлі людьми на «бігбордах», встановлених на 12 автозаправних станціях «ОККО» у Львівській, Волинській та Закарпатській областях України. До інформаційного повідомлення включено телефонний номер національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, яка була започаткована в рамках довготривалого співробітництва між МОМ та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Об’єднані зусилля МОМ та «Концерну Галнафтогаз» також спрямовані на сприяння законним і безпечним шляхам міграції.

Джефрі Лабовіц, Голова Представництва МОМ в Україні, Юрій Кучабський, генеральний директор «Концерну Галнафтогаз», Юрій Павленко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту та Френсіс М. О'Доннелл, Координатор системи ООН в Україні, представлятимуть ініціативу та розкажуть про останні тенденції і масштаби проблеми торгівлі людьми.

Для отримання більш детальної інформації щодо ініціативи «Концерну Галнафтогаз» та МОМ звертайтесь, будь ласка, до інформаційного відділу МОМ в Україні за номером + 380 44 568 50 15,

+ 380 67 243 45 85 або електронною поштою pr@iom.kiev.ua.

Джерело : МОМ в Україні
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1049080


Bookmark and Share