КИЇВ: «Хто керуватиме країною через 10 років? Проблема формування політичної еліти України»


«Хто керуватиме країною через 10 років? Проблема формування політичної еліти України»

Круглий стіл відбудеться 11 лютого 2008 р. з 14:00 до 17:00 у приміщенні МЦПД за адресою: вул. Пимоненка 13-а (вхід з вул. Студентської), конференц-зал на цокольному поверсі.
На круглому столі молоді українські політики, представники молодіжних організацій, експерти та представники засобів масової інформації обговорять перспективи зміни еліт в Україні, шляхи просування молодих лідерів на провідні позиції в українській політиці, а також наскільки існуюче середовище та механізми сприяють чи, навпаки, заважають цьому.
Зміна еліт у суспільстві – процес природний, а отже неминучий. Більшість українців у тій чи іншій мірі незадоволені існуючою верхівкою і зацікавлені у появі нових лідерів. При цьому суспільство стає дедалі більш вимогливим, воно бажає, щоб нова еліта була кращою, мала більш високу спроможність для формулювання національних інтересів і пріоритетів, для розробки та реалізації більш якісної та ефективної державної політики. Наразі необхідно ставити питання, звідки прийде ця нова еліта, чи постане вона завдяки індивідуальному прогресу та самовихованню, чи має суспільство механізми підготовки та просування національної еліти?

Ми пропонуємо усім зацікавленим сторонам на круглому столі обговорити такі питання, які впливають на наше сьогодення і визначають майбутнє:
• Яке є бачення щодо становлення нової політичної еліти України?
• Яка є практика діяльності молоді в українській політиці?
• Які є шляхи виховання та розвитку молодих лідерів як нової політичної еліти: освіта, бізнес, молодіжні організації, політичні партії, державна служба?
• Які проблеми формування нової політичної еліти існують сьогодні? Чого бракує для появи нової еліти?
• Як створити ефективні механізми виховання та розвитку нової політичної еліти України?

У круглому столі планується участь молодих політиків, зокрема депутатів Верховної Ради України, відомих молодих представників політичних сил та молодіжних організацій, керівництва української системи освіти та системи підготовки державних службовців, незалежних експертів та журналістів. Круглі столи МЦПД завжди викликають велику увагу медіа, захід буде широко висвітлюватись у ЗМІ.

Попередня програма круглого столу додається:


Bookmark and Share