ЛЬВІВ: АННА презентує свою дебютну платівку КАРМАТРЕШ


Львівський гурт АННА 9 березня в приміщенні РОМАНТИКА презентує свою дебютну платівку КАРМАТРЕШ. А київський гурт ТОЛ – свій перший DVD.

АННА нарешті анонсує вихід своєї дебютної платівки КАРМАТРЕШ. З цієї нагоди 9 березня в приміщенні РОМАНТИКА відбудеться перша мега-презентація довгоочікуваної платівки гурту. Львів матиме нагоду першим побачити, відчути, потримати в руках платівку і послухати усі пісні наживо.

Виступати аннівці будуть разом зі своїми друзями з гурту ТОЛ, що презентуватимуть свій перший DVD. Все це буде в оформленні якісного звуку та світла!

Практично кожен, хто придбав квиток зможе першим отримати диск від гурту АННА у подарунок. Окрім того на концерті можна буде придбати футболки гурту, стікери, а також DVD групи ТОЛ.

Квиточки на дійство можна буде придбати за 25 грн вже з 1 лютого у магазині Стильний Львів (вул. Вагова 11). Або за 30 грн у день концерту.

Початок о 19.00

За інформацією про концерт, а також щодо доставки квитків у межах міста звертайтесь за телефоном 80993590246.Bookmark and Share