Юрій Павленко вручив молодим сім`ям ключі від квартир


Міністр України у справах молоді та спорту, член Президії Ради партії "Народний Союз Наша Україна" Юрій Павленко вручив молодим сім’ям ключі від нового житла в МЖК «Інтернаціоналіст». Це перший із нових будинків комплексу, який був спеціально перепроектований забудовниками у рамках програми «Територія якісного життя». В будинку – 30 квартир поліпшеного планування; 26 із них завдяки програмі молодіжного кредитування одержали молоді сім’ї. І хоча перші мешканці нової багатоповерхівки отримали квартири декілька місяців тому, офіційна церемонія вручення ключів відбулася лише напередодні Дня молоді.

За словами Юрія Павленка, одним із пріоритетів нової влади є створення належних умов для повноцінного та гармонійного розвитку української сім’ї. На виконання саме цих завдань і спрямована Державна програма забезпечення молоді житлом. Так, на Харківщині відділенням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву надано понад 400 довгострокових пільгових бюджетних кредитів, а 362 родини вже отримали житло.

Міністр зазначив, що в поточному році молодим сім’ям буде надано близько 14 тисяч кредитів на житло, що перевищує показники минулого року майже в 5 разів.

Bookmark and Share