ЛЬВІВЩИНА: молодь відзначатиме 116-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого


Молодь Львівщини відзначатиме 116-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

У неділю, 17 лютого, в Архікатедральному соборі св. Юра (Львів) у пам’ять про Патріарха Йосифа Сліпого буде відправлена літургія (поч. об 11.00 год). Усі присутні на літургії матимуть змогу побувати в крипті собору, де захоронені тлінні останки Йосифа Сліпого. Цього ж дня відбудеться демонстрація документальної стрічки “Патріарх” про сподвижницький шлях Йосифа Сліпого в Кінопалаці ім. О. Довженка (о 15.00 год.) та урочиста академія в Палаці мистецтв (о 16.00 год.) у Львові.

На літургію та показ фільму до Львова прибудуть молодіжні делегації з усіх районів Львівщини. Літургії в пам’ять про Патріарха Йосифа Сліпого відбудуться 17 лютого в церквах усієї області.
З ініціативою відзначення 116-річчя від дня народження Йосифа Сліпого виступила низка молодіжних громадських організацій Львівщини: “Українська молодь – Христові”, Студентське капеланство університетської молоді, Академія української молоді та Товариство українських студентів-католиків “Обнова” спільно з Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ. Дану ініціативу підтримало Управління у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

Контакти:
Гогоша Микола
8(096)742-43-46

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ
79008, м. Львів, вул. В. Винниченка, 6, тел. 75-25-43, e-mail: info@lvivmolod.gov.ua
Bookmark and Share