ДОНЕЦЬК: "Місто, що цілується"


Донеччани масово цілуватимуться

В день святого Валентина в місті пройде незвичайна акція. До 14 лютого в «професійне» свято закоханих вигадати щось кардинально нове складно. Але деякі не залишають спроб. Тому до дня святого Валентина в Донецьку пройде нестандартна акція прямо на центральній площі міста. Головна мета заходу - шокувати городян кількістю пар, що одночасно цілуються, в центрі Донецька.

Ідея провести акцію «Місто, що цілується, з'явилася в Інтернеті, втім, як і більшість флешмобів. Деталі заходу обговорюються тільки у вузькому співтоваристві відвідувачів спеціальних форумів з позначкою «не для розголошування». Оскільки для учасників подібних акцій важливо зберігати загадковість дійства, пише «Комсомольська правда».

Проте, все ж таки, вдалося дізнатися, що побачити масове обціловування донечан можна буде в 19.00 на площі ім. Леніна. У 18.59 назустріч один одному вийдуть двоє з ліхтарями в руках і, коли вони зустрінуться біля пам'ятника Леніну і почнуть цілуватися, - це буде офіційним початком акції. Можна приходити як зі своєю другою половиною, так і з вирізаною з паперу «валентинкою» - це буде ознака того, що ви шукаєте пару. До речі, участь гомосексуальних пар ніяк не визначена.

NGO.DONETSK.UABookmark and Share