ЛЬВІВ-ЛУГАНСЬК: “Дві половинки українського серця”


“Велика Україна” разом зі святим Валентином об'єднає серця молодих луганчан та львів'ян

Політична партія “Велика Україна” проведе в день святого Валентина у Львові та Луганську акцію “Дві половинки українського серця”. Акція пройде під гаслом “Велика Україна – велике кохання” біля найбільших університетів цих міст.

Студентам та молоді, а також всім, хто захоче познайомитися зі своїми ровесниками з іншого кінця України, запропонують заповнити невеличку анкету у вигляді половинки серця. Згодом анкети, заповнені у Львові буде передано в Луганськ, а половинки сердець молодих луганчан поїдуть шукати свою половинку в Місто Лева.

Голова Секретаріату політичної партії “Велика Україна” Вячеслав Бондаренко зазначив, що мета цього заходу - допомогти молодим людям Луганська і Львова знайти нових друзів, а може навіть кохання, на іншому кінці України. “Сьогодні для України дуже важливо, щоб наша молодь виростала позбавленою від регіональних стереотипів та упереджень, з розумінням того, що ми всі живемо в одній країні. Партія “Велика Україна” переконана, що у Луганську живуть такі ж чудові люди, які так само люблять свою країну, як і у Львові. І ми хочемо допомогти молодим людям знайти нових друзів, а можливо, з допомогою святого Валентина, - навіть кохання на іншому кінці нашої великої країни. Ми сподіваємося, що ця акція стане нашим невеличким вкладом у об'єднання жителів сходу і заходу України, і, може навіть подарує комусь щастя і любов”.

Прес-служба політичної партії “Велика Україна”
тел/факс: 8(044) 594 05 65
8(050) 425 17 15
e-mail: velikaukraina@gmail.com
www.velikaukraina.orgBookmark and Share