УКРАЇНА: семінар "Правова освіта молоді в Україні"


ВМГО „Батьківщина молода” проводить семінар для своїх членів "Правова освіта молоді в Україні"

В повсякденній діяльності активісти ВМГО „Батьківщина молода” часто надають консультації, які стосуються повсякденних життєвих проблем молоді. До них звертаються студенти, молоді бізнесмени, молодь, яка закінчила навчатися у вищих навчальних закладах. Вони просять порад, як захистити свої права у ВУЗах, роботі, у відносинах з органами влади та університетською адміністрацією. Однак активісти організації часто недостатньо освічені, щоб дати такі поради.

Отже, „Батьківщина молода», Центр Політичних Студій та Аналітики та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні вирішили втілити проект „Правова освіта молоді в Україні” і запрошують молодих юристів – активістів "Батьківщини Молодої", що надалі будуть працювати у партії та надавати молоді юридичні консультації, взяти у ньому участь.

Метою проекту є формування команди молодих юристів, що надалі будуть працювати у партії та надавати молоді юридичні консультації, формування на базі обласних молодіжних організацій „Батьківщина молода” якісних експертних груп, які після отриманих знань на семінарах зможуть ефективно надавати допомогу молодим людям у вирішенні їхніх повсякденних питань.

Цільова група: Члени «Батьківщини Молодої», що мають вищу або незакінчену вищу юридичну освіту та надалі працюватимуть на постійній основі в партійних офісах.

Тривалість семінару: 22-23 лютого 2008 р.

Вимоги до учасників: Вік від 18 до 30 років, вища / незакінчена вища/ юридична освіта, активна участь у діяльності молодіжної організації по зазначеним вище (у пункті „цільова група”) напрямкам.

Аплікаційні форми з домашнім завдвнням приймаються до 17 лютого 2008 року на електронну адресу: medvedeva_l@yahoo.com.

Витрати учасників, включаючи проїзд, проживання, харчування, оплату лекцій та матеріалів беруть на себе організатори. У разі необхідності, якщо організаторів попереджено завчасно, надаються відповідні документи, що можуть бути представлені на місце роботи чи навчання на час відсутності.

За додатковою інформацією звертайтеся до Олени Медвєдєвої, контакти: тел. 8050 4434344, medvedeva_l@yahoo.com, skype: medvedeval

Bookmark and Share