УКРАЇНА: "Стіна кохання"


Любов ніколи не переминає

До 14 лютого, Дня Св. Валентина, легендарного покровителя всіх закоханих, Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ) спільно з ВМГО "Студентська республіка" проводить різноманітні заходи по всій країні.

Вже більше 8 років НДЛМ проводить таку акцію як "Стіна кохання". Вона полягає в тому, що всі бажаючі, перш за все молоді люди, можуть написати свої освічення в найпрекраснішому почутті на спеціальних конструкціях із ватману, ДСП або тканини - імпровізованих "Стінах любові". Подібні "стіни" планується встановити по центрах майже всіх міст України та у вузах.

Цікаво, що на "Стінах" різних років і в різних регіонах залишали свої автографи та освічення багато відомих людей: мерів міст, депутатів, ректорів вузів, артистів, лідерів молодіжних рухів та організацій.

Окрім „Стін кохання” в окремих регіонах співтовариством плануються такі активності, як „Тримай кохання”, „Кумедна бочка”, „День святого Валентина об’єднує серця”, „Море емоцій”, „Містечко закоханих” та інші.

Активісти та волонтери співтовариства НДЛМ і Студреспубліка будуть поширювати яскраві „валентинки” з найкращою „формулою кохання” - словами святого апостола Павла з Євангелія: „Любов – довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає”.

Прес-служба акції
тел.: (044) 5228298
nimnool@mail.ru

Bookmark and Share