КЕРІВНИКИ ВНЗ ПРИКАРПАТТЯ ЗАПРОПОНУВАЛИ ДЕПУТАТАМ, ПОЛІТИКАМ ТА ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ СТАТИ ЧЛЕНАМИ ВСТУПНИХ КОМІСІЙ


Керівники ВНЗ Івано-Франківщини запропонували депутатам, громадським організаціям і політичним партіям краю стати членами вступних екзаменаційних і апеляційних комісій, щоб таким чином забезпечити ВНЗ області від традиційних і безпідставних звинувачень під час вступної кампанії, – повідомили 22 червня Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Івано-Франківської ОДА.
22 червня перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Андрій Романчик провів з цього приводу зустріч з ректорами ВНЗ області. На ній керівники вищої школи області обговорювали Звернення Президента України Віктора Ющенка до ректорів, професорсько-викладацьких колективів ВНЗ України. “Цьогорічна вступна кампанія стане індикатором, за яким українська громада судитиме про здатність нової влади виконувати свої зобов’язання перед народом”, – йдеться у зверненні глави держави.
Віктор Ющенко звертає увагу працівників вищої школи на те, що “люди чекають, що під час вступу до вузів буде покладено край таким ганебним і принизливим явищам. як хабарництво, протекціонізм і телефонне право”. І сподівається на підтримку його позиції в колективах вищої школи. В.Ющенко закликає усіх подати молоді приклад чесності і справедливості.
Андрій Романчук запропонував керівникам ВНЗ ознайомити із Зверненням Президента України усіх педагогічних працівників, а також розробити заходи „аби цьогорічна вступна кампанія була прозорою і об’єктивною, щоб зберегти добре ім’я викладачам вузів”.
Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський повідомив про те, що очолюваний ним ВНЗ розробив і вже впроваджує комп’ютерне тестування абітурієнтів. За його словами, ця система “більш надійна, ніж свого часу сервер ЦВК”. Він вважає, що у майбутньому усі ВНЗ зможуть скористатися їхньою розробкою.

P.S.
21 червня івано-франківські шанувальники гурту “Таліта Кум” побували на концерті цього колективу, який представив свій новий альбом “Гаряча і гірка”, – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Лідер групи Юлія Міщенко під час прес-конференції зазначила, що українським співакам сьогодні “конкурувати в шоу-бізнесі з агресивним російським продуктом доволі складно”. Тому, мовляв, до своїх виступів гурт “Таліта Кум” готується надзвичайно ретельно – окрім традиційно живого звуку, презентує якісне світло, цікаве шоу, яскраві костюми і, звичайно, сюрпризи та подарунки.

Bookmark and Share