КИЇВ: Молодіжний кіноклуб


Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу запрошує всіх бажаючих вдруге відвідати Молодіжний кіноклуб, який відбудеться 15 лютого 2008 року у місті Києві за адресою Ярославів Вал, 9.

В п'ятницю 15 лютого о 18.00 пропонуємо до вашої уваги художній фільм «Роб Рой».

Головний герой фільму - благородний борець за права шотландців, що перебувають у залежності від англійців. Ім’я його Роберт Макгрегор. Це реальна історична особа.

1713 рік. Шотландія починає потихеньку руйнуватися. Вікова боротьба з англійцями закінчилася тим, що країна волелюбних горців остаточно втратила незалежність. Почалася експансія чужої культури й традицій. Шотландці масово стали тікати в північноамериканські колонії, де, як їм здавалося, течуть молочні ріки. Роберт Макгрегор намагається з цим боротись.

Він жив на землях лорда Монтроза, підкорявся йому, але був волелюбний, гордий. Зі злодіями та іншими мерзотниками розправлявся немилосердно. Мечем володів практично досконало. Але його гордість вийшла йому боком: одного разу він "побив горщики" з Монтрозом. Не сильно, але й цього виявилось достатньо. Монтроз підлаштував все так, що Макгрегор опинився винен йому фантастичну суму в тисячу фунтів, і тим самим сподівався знешкодити бунтаря. Але все вийшло зовсім по іншому…

Чекаємо Вас!

Bookmark and Share