Павло Макаренко вийшов з НСНУ


Нова влада отримала величезний наплив критики з перших днів свого існування. Критика за невдалу кадрову політику, невиконання передвиборчих обіцянок та багато іншого щодня летіло в адресу Президента та його НСНУ. Немов би не чуючи цього Ющенко впевнено йшов на зустріч новим несподіванкам. Небажання простих партійців співпрацювати з Народною партією Литвина, скандал пов’язаний з відставкою Зінченка, все дається в знаки і б’є по і без того крихкому рейтингу. Відголосок владної кризи не оминає і регіони. Прикладом цього є заява Макаренка Павла про вихід з Народного союзу „Наша Україна”. На початку року він був обраний на посаду члена ради Київської районної організації НСНУ м. Харкова. Макаренко Павло - практикуючий юрист, голова харківської обласної організації „Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, під час минулих президентських виборів працював юристом у ТВО №178 від кандидата Ющенка, був координатором громадського руху „Чиста Україна” по Харківській області, а сьогодні сам відмовляється від отриманої нібито у вдячність посади.

„Я нікого не засуджую і не критикую, а просто йду робити свою справу далі без обов’язків перед людьми, яким до цієї справи не має ніякого діла” – так прокоментував своє рішення П.Макаренко.

Зазначимо лише той факт, що в залишеній сьогодні раді залишилось ще 12 осіб, 8 з яких є знаними підприємцями Харкова. Тож робімо висновки про справжню народність Народного Союзу „Наша Україна”?!

Прес-служба Харківської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу

Bookmark and Share