УКРАЇНА: ВСР оголошує про формування групи з напрацювання законодавчих норм у частині розвитку студентського самоврядування


Студентське самоврядування нарешті отримає законодавчу основу

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти та науки України (ВСР) оголошує про формування групи у рамках роботи робочої групу для підготовки проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" відповідно до вимог Болонського процесу".

Як відомо, у відповідності з наказом МОН від 9 лютого 2008 р. N 81 створено робочу групу для підготовки проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" відповідно до вимог Болонського процесу". До складу робочої групи увійшли ректори провідних вищих навчальних закладів України, представники зацікавлених міністерств і відомств, профспілок науки і освіти, студентських організацій. Проект закону передбачається подати до Верховної Ради України в червні 2008 року.

Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти та науки України (ВСР) та лідери інших студентських та молодіжних організацій домоглися рішення про створення окремої групи з напрацювання законодавчих норм у частині розвитку студентського самоврядування.

Закликаємо усі небайдужі всеукраїнські студентські та молодіжні організації подати свої кандидатури до складу групи, закликаємо всіх небайдужих студентських, молодіжних лідерів, активну молодь та студентів подавати свої пропозиції до Секретаріату ВСР.

Пропозиції до складу робочої підгрупи з студентського самоврядування приймають до 20-го лютого 2008-го року.

Пропозиції щодо законодавчих норм приймаються до 15 квітня.

Контакти:
Всеукраїнська Студентська Рада при Міністерстві освіти і науки України (ВСР)
www.studrada.info
Олександр Чурюкін, керівник секретаріату ВСР
8 068 4703470, churjukin@rambler.ru

Bookmark and Share