KSE: день відкритих дверей


ОPEN HOUSE (День відкритих дверей)
Четвер, 21 лютого 2008 року
Реєстрація участі: http://kse.org.ua/conf/openhouse.php
Місце проведення: вул. Дегтярівська 51, Міжнародний інститут бізнесу, 2й поверх, кім. 24. (поряд з метро «Берестейська» та головним офісом компанії «KyivStar») Дивіться детальну мапу тут: http://kse.org.ua/about_us/contacts.shtml


15.30-16.00 Реєстрація учасників. Отримання матеріалів.
16.00-16.15 «Київська школа економіки – навчальний заклад нового покоління» Презентація Тома Купе, Директора KSE
16.15-16.25 «Як підготувати економічне дослідження, що здобуде перемогу у конкурсі студентських есе / дослідницьких робіт KSE» Презентація Андрія Запечельнюка, Assistant Professor KSE, Senior Economist, KEI; PhD (2005) from Stony Brook University (NY, USA)
16.25-17.00 KSE Master’s Program in Economics: навчальна програма, ресурсна база, міжнародні проекти, співробітництво з закордонними університетами, гранти та стипендії, можливості та факти з працевлаштування випускників програми, KSE Public Lectures. Презентація співробітників програми.
Вступні іспити: Що треба знати та як краще підготуватися. Поради співробітників програми.
17.00-17.10 «Що таке economics? Кар’єрні можливості після закінчення KSE» Презентація Тимофія Милованова, Post-Doc Researcher Department of Economics University of Bonn, PhD from Wisconsin-Madison (USA), випускник EERC 1999 року.
17:10-17:25 Вікторина від студентів KSE з приємними призами.
17.25-18.00 Вільне спілкування з викладачами, cпівробітниками, студентами та випускниками програми. Кава, чай та солодощі.

Kyiv School of Economics (KSE) – це заклад світового рівня, який існує за підтримки міжнародних та українських донорів та має репутацію, визнану як в Україні так і за кордоном.
KSE пропонує визнану на міжнародному рівні дворічну англомовну магістерську програму денної форми навчання з фокусом на фінансову економіку, економічну політику та економіку підприємств, споживачів та структуру ринку. Викладання здійснюється професорами з кращих закордонних університетів, які мають значний досвід дослідницької роботи. Усіх студентів забезпечено доступом до найсучасніших світових економічних ресурсів.
Вступ до KSE відбувається за результатами вступних іспитів. До участі в конкурсі запрошуються студенти, які мають диплом бакалавра або спеціаліста. Перша освіта з економіки не є обов’язковою. Більшість студентів KSE отримує фінансову допомогу від донорів у різноманітних формах.

Наші контакти:
тел.: (044) 492-8012, факс: (044) 492-8011
E-mail: kse@eerc.kiev.ua; Internet: http://www.kse.org.ua/
http://www.kse.org.ua/admissions

Bookmark and Share