ХАРКІВ: обговорення проекту програми розвитку студентства


Запрошення на обговорення проекту першої в місті Харкові вузівської програми розвитку студентства

Вітаю!

19 лютого, в цей вівторок, на базі Харківського інституту бізнесу та менеджменту відбудеться "круглий стіл" на тему "Створення студентського самоврядування: теорія та практика" в рамках Кампанії підтримки студентського самоврядування за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Метою заходу є представлення й обговорення моделей і технологій створення органів студентського самоврядування, підходів до інституціонального утвердження студентського самоврядування, нормативних ініціатив у вищій школі щодо студентських питань. Також буде запропоновано до роботи проект першої в м. Харкові програми діяльності ОСС - програми розвитку студентства ХІБМ, розробленої в рамках Кампанії підтримки студентського самоврядування.

Запрошуються студенти та вузівські викладачі м. Харкова, представники органів влади й організацій громадянського суспільства, ЗМІ.

Місце проведення "круглого столу" - ст. м. "Держпром", "Університет", майдан Свободи, 6, північній корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна (колишня військова академія), Харківський інститут бізнесу та менеджменту. Зустріч о 14:10 у фойє центрального входу на І поверсі, початок заходу о 14:35. З додатковими відомостями на місці звертайтеся до Олени Дуйкової за тел. +380 63 8635666.

Кампанія підтримки студентського самоврядування реалізується Східноукраїнським фондом розвитку демократії, Громадським інформаційно-аналітичним Центром для молоді, Харківською обласною громадською молодіжною організацією "Зебра" та Студентським парламентом НТУ "ХПІ" за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Дякую!

Із повагою, щиро Ваш
Артем В. Коновалов
керівник Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді
+380 97 9018902, icq 495146853
info@ciacy.org.uaBookmark and Share