УКРАЇНА: «Дебатна Академія» запрошує студентів вищих навчальних закладів


РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА КИЇВСЬКУ МІСЬКУ ДЕБАТНУ ЛІГУ: ВЕСНА 2008

Київське Відділення ВМГО «Дебатна Академія» запрошує студентів вищих навчальних закладів взяти участь у проекті „Київська Міська Дебатна Ліга: Весна 2008”, який відбуватиметься за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Київська Міська Дебатна Ліга складається із навчального семінару-тренінгу, який відбудеться 23 лютого 2008 року, та трьох відбіркових дебатних турнірів (1, 22 березня та 12 квітня 2008 року). Час та місце проведення, програма заходу буде повідомлено зареєстрований учасникам. Участь у проекті безкоштовна.

Кожний університет може виставити 1 команду з двох гравців (студентів ІІ-V курсу) для участі в Лізі (за узгодженням з Оргкомітетом Ліги квота може бути розширена). Команди будуть відстоювати честь свого вищого навчального закладу та матимуть змогу завоювати для нього кубок переможця.

За погодженням з Оргкомітетом учасники можуть реєструватися індивідуально.

За підсумками проекту буде визначено найкращу команду вищого навчального закладу – переможця та найкращого промовця Дебатної Ліги Києва.

Для того, щоб взяти участь у проекті необхідно заповнити анкету (додається) та надіслати її на електронну адресу kyivdebateclubua@gmail.com. до 21.00 21 лютого 2008р. Запит для отримання анкети можна направити на вищезазначену електронну адресу.

Контактна особа – керівник проекту Марія Кравчук (моб. тел. 8063-849-96-37).

У суботу 23 лютого 2008 р. відбудеться перший тренінг у рамках проекту, учасники якого познайомляться з базовими прийомами аргументації та переконання, правилами інтелектуально-творчої гри „дебати”, з нюансами дебатної ігрової стратегії та візьмуть участь у тренувальних іграх.

Для довідки: дебати – це гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. На даний час постійно діючі дебатні клуби існують більше ніж у 60-а країнах світу та демонструють найкращі зразки критичного мислення, ораторських навичок та акторської майстерності на міжнародних та національних турнірах.

Прес-центр ВМГО „Дебатна Академія”

Контакти ВМГО „Дебатна Академія”:
тел./факс: 38 (044)-246-71-36;
тел.: 8067-969-4740;
www.debate.org.ua, www.debate.com.ua,
e-mail: DebateClubUA@gmail.com
e-mail: DebatePressCentre@gmail.com


Bookmark and Share