УКРАЇНА: конференція «Імплементація західних освітніх стандартів в пострадянських країнах»


Міжнародна наукова конференція «Імплементація західних освітніх стандартів в пострадянських країнах»

21-22 квітня 2008 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Імплементація західних освітніх стандартів в пострадянських країнах». Конференція відбудеться на базі Національного авіаційного університету (Київ, Україна) в рамках спільного проекту між кафедрою соціології НАУ та кафедрою управління Університету Уппсали (Швеція) та за підтримки Київського Ресурсного Центру для випускників (ARC). До участі у заході запрошені експерти зі Швеції, Угорщини, Росії, Грузії, Великої Британії та інших країн.

Під час роботи конференції планується обговорення наступних питань: 1) поточна ситуація з імплементацією західних освітніх стандартів: проблеми та перспективи; 2) вестернізація університетської освіти в Україні та інших пострадянських країнах в рамках Болонського процесу; 3) інтернаціоналізація університетської освіти в пострадянських країнах: проблеми та досягнення; 4) оптимальні форми допомоги західних країн у запровадженні сучасних освітніх стандартів; 5) англомовне навчання на пострадянському просторі та інші.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Бажаючим взяти участь у заході прохання до 1 березня 2008 року надіслати заповнену анкету, яку можна отримати в Американських радах, та мотиваційного листа Ірині Коберник за адресою: general@alumnicenter.kiev.ua. З питаннями щодо формату заходу та пропозиціями власних тем для колективного обговорення звертатися до Сергія Курбатова за адресою: kurbatov71@yahoo.com

http://www.mlu.org.ua/cms/content/view/573/588/

Bookmark and Share