Конкурс творчіх робіт (есе) на тему гуманізму «Шукаємо однодумців»


На Порталі Українських гуманістів розпочинається конкурс творчіх робіт (есе) на тему гуманізму «Шукаємо однодумців». У конкурсі братимуть участь студенти і школяри Києва. Призи – цифрова відеокамера, два медіа-плеєри і три DVD-плеєри, надані Інтернет-магазином novostar.net, а також 15 заохочувальних призів.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати роботу на одну із запропонованих тем: «Добро робити вигідно», «Моя участь у добрих справах», «Ідеї гуманізму у сучасному молодіжному середовищі», «Ідеї гуманізму у религійних вченнях», або на вільну тему, що стосується гуманізму та надіслати її на адресу konkurs@humanism.org.ua разом з заповненою анкетою. Робота протягом двох днів з’явиться на сайті.

Користувачі сайту оцінуватимуть роботи. 30 робіт, які набрали найбільший рейтинг при найбільшій кількості голосів потраплять на оцінювання конкурсною комісією, яка і визначить переможців.

Прийом робіт триває до 28 березня. Кількість робіт від кожного учасника не обмежується, проте на розгляд комісії потрапить не більше однієї роботи від одного учасника.

Детальна інформація на сайті www.humanism.org.uaBookmark and Share