НА ВОЛИНІ «ПОТРІБЕН ЗАКОН, А НЕ РЕВОЛЮЦІЙНА НЕОБХІДНІСТЬ»


У прес-клубі «Луцьк європейський» відбулася прес-конференція лідерів молодіжних організацій Волині, головною тезою якої став вислів: «Потрібен закон, а не революційна необхідність», – повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Лідери Волинського обласного комітету молодіжних організацій Олександр Гіль, організації студіюючої молоді «Зарево» Юрій Тертичний, Молодого руху Волині Андрій Михальчук спростували думку про свою заяву проти дій голови ОДА як таку, що підтримує прокурора області. Зокрема Олександр Гіль сказав: «Влада хоче змістити акценти. Тобто, ті негаразди в економіці (ріст цін на продукти харчування, «бензинова криза», тиск на підприємців, невиконання бюджету за 1 квартал 2005 року тощо), які зараз є на Волині, вони не можуть бути просто так ліквідовані. Ситуація з прокурором закрутилась для того, щоб відволікти від цих проблем увагу населення».
«Володимира Нальковича я знаю дуже давно – з 1994 року, ми разом з ним були у різних молодіжних громадських організаціях, а з 2001 року ми стали по різні сторони барикад не тільки в політиці, а, першою чергою, – у молодіжному громадському житті. Якщо багатьох людей вразили методи роботи нашого голови ОДА, то я скажу, що замашки тирана, замашки вождизму у нього були дуже давно. Нас вразило інше – як він може так ставитись до журналістів? Це у нього така зірка, чи що? Чи його ставлення до підприємців – кричати на них і заявляти, що вони зраджують селянам?», – зазначає Олександр Гіль.
Молодіжні лідери здивовані тим, що Володимир Бондар такий принциповий у питанні з прокуратурою, але коли заходить мова про оборутки керівництва «Волиньлісу», про діяльність заступників голови ОДА, то ця принциповість кудись зникає. Тим більше, коли питання встановлення наметів з гаслами проти прокурора області, начебто незалежними від Волинського губернатора молодіжними організаціями, вирішується на нараді політичних партій при голові Волинської облдержадміністрації.
Подібні методи у діяльності керівництва Волинської ОДА вже зараз викликають занепокоєння серед громадськості. І постає питання, що може відбутися на чергових виборах 2006 року. Молодіжні лідери відзначають, що подібного відкритого адміністративного тиску не відбувалося за попередників Володимира Бондара на посаді голови ОДА.

P.S.
Вчора члени “Національного альянсу” перейшли до активного пікетування приміщення Волинської облпрокуратури за допомогою биття у барабани, стуканням пластиковими пляшками по асфальту та дудінням у футбольні труби, – повідомив 21 власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Акція стала відповіддю на нещодавнє нічне побиття невідомими пікетуючих “нацальянсівців”. Останні пов’язують цей інцидент лише з прокуратурою. Комендант наметового містечка Андрій Бокоч відзначив, що на їх акції протесту прокуратура області не відповіла ніяким чином. А про підготовку до нічного нальоту їх попереджали люди ще за тиждень. Пікетники також подякували за оперативну допомогу міліції та відкидають звинувачення у «пікетах за кошти» та причетність до акцій протесту голови Волинської ОДА Володимира Бондара.

Bookmark and Share