КРЕМЕНЧУК: набір в Школу молодого лідера!!!


ТИ молодий та активний????

ТИ молодий та активний, прагнеш стати справжнім лідером та дізнатися багато нової інформації – тобі заповнюй анкету, проходь відбір та навчайся у Школі молодого лідера.
Організаторами Школи молодого лідера у Кременчуці виступили Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний Парламент Кременчука в партнерстві з відділом у справах сім’ї та молоді, ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив”(ФРІ) та Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .
Усіх активних студентів організатори запрошують прийняти участь у першій Школі в місті Кременчуці. На всіх учасників чекає зустріч з відомими людьми міста, семінари-тренінги від досвідчених тренерів, нові знайомства та купа цікавої інформації.
У межах програми передбачено проведення трьох семінарів-тренінгів: 16, 23 та 30 березня 2008 року.
Аплікаційні форми приймаються до 18.00 29 лютого 2008 року (п’ятниця) на електронну адресу kmkmo@rambler.ru, або за адресою: м. Кременчук, вул. Шевченка, буд. 19/3. Отримані форми після зазначеного часу до розгляду прийматися не будуть.

Бажаємо успіхів!

За додатковою інформацією і анкетами звертайтеся в Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій до координатора проекту.
Коваль Ольга (80503080221)

тел/факс офісу: 8 (0536) 743500, 8 (05366) 35106
kmkmo@rambler.ru

Bookmark and Share