КИЇВ: презентуватимуть нову редакцію новин і сучасне трансляційне обладнання


Нова ера журналістської освіти – перша в Україні Європейська редакція новин для студентів

27 лютого о 15.30 Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка спільно з Європейською Комісією презентуватимуть нову редакцію новин і сучасне трансляційне обладнання. Уперше в журналістській освіті в Україні студенти отримають унікальний шанс проходити підготовку з використанням найновітнішої техніки. Знімати свої власні сюжети і програми, робити відео- й аудіомонтаж – це далеко не всі можливості, які відкриваються перед майбутніми журналістами.

Презентуватимуть редакцію новин директор Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Володимир РІЗУН та Голова Представництва Європейської Комісії Ієн БОУГ. Студенти продемонструють навички роботи з новими технічними засобами. У програмі – інтерв’ю з паном Боугом, яке проведуть студенти в оновленій телестудії. Також під час заходу – презентація відомим журналістом Андрієм Куликовим серії посібників для молодих журналістів та програми «I-learn».

Обладнання було придбане в межах проекту "Розвиток медіа-навичок", профінансованого Європейським Союзом. Основне завдання проекту – наближення навчальної програми з підготовки журналістів в українських ВНЗ до стандартів ЄС, зокрема - до вимог Болонської декларації. Найбільше уваги програма приділяє переходу від теоретичних до більш практичних занять. І якщо раніше реальну практику студенти мали лише під час літнього стажування, то тепер до редакції вони будуть приходити підготовленими професіоналами.

Серед обладнання, переданого навчальним закладам - професійні відеокамери з аксесуарами, комп’ютери, обладнання для аудіо та відео монтажу, мікрофони, освітлювальні прилади, батареї тощо, на загальну суму понад 250 тис. євро. Реалізація проекту відбувалась в Інституті журналістики, а також в Ужгородському і Таврійському університетах.

За додатковою інформацією прохання звертатися до координатора проекту пані Хельги Пендер, тел.: 8 (044) 390 80 10. Щоб взяти участь у заході, прохання зареєструватися, надіславши ім'я, організацію та контактну інформацію, на адресу електронної пошти Matthew.Green@ec.europa.eu

Представництво Європейської Комісії в Україні та Бєларусі
http://eu.prostir.ua/calendar/9286.html
Bookmark and Share