ЛЬВІВ: «Рівні права та можливості – запорука демократичного суспільства»


Підсумкова конференція в рамках проекту «Рівні права та можливості – запорука демократичного суспільства»

Благодійний Фонд «Майбуття» спільно із коаліцією громадських організацій міста Львова та області 26 лютого проведе підсумкову конференцію за результатами виконаного проекту «Рівні права та можливості – запорука демократичного суспільства». Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Місце проведення: конференц-зал готелю «Гетьман» (перший поверх) за адресою: місто Львів, вул. Вол. Великого 50.

Дата проведення: 26 лютого 2008 року
В роботі конференції візьмуть участь депутати місцевих рад 4-х районів Львівщини де здійснювалася реалізація проекту та представники депутатського корпусу інших районів Львівщини. Також в роботі конференції будуть брати участь представники Управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА, районних державних адміністрацій, партнери проекту.

Під час роботи конференції буде підведено підсумки реалізації проекту «Рівні права та можливості – запорука демократичного суспільства», обговорено питання пов’язані із особливостями діяльності гендерних рад, проаналізовано специфіку реалізації законодавства України щодо рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Проект «Рівні права та можливості – запорука демократичного суспільства» виконувався Благодійним Фондом «Майбуття» спільно із коаліцією громадських організацій міста Львова та області з 01 червня 2007 року до 28 лютого 2008 року. Метою проекту було сприяння усвідомлення важливості забезпечення рівних прав та можливостей для жінок та чоловіків посадовими особами органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представниками політичних партій, громадськими лідерами та журналістами, шляхом проведення комплексних заходів із використанням інноваційних методів роботи в обраних районах Львівської області. Проект підтримано Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні.

Джерело : БФ "Майбуття"
Автор : Андрій Залужний
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1054845


Bookmark and Share