ЛЬВІВ: «Правова база діяльності студентського самоврядування»


Науково – практичний семінар щодо правової бази студентського самоврядування

Представників органів курсантського та студентського самоврядування, активних студентів та курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ, які мають намір брати активну участь у його діяльності, запрошує Рада студентського самоврядування „Феміда” юридичного факультету та курсантське самоврядування факультету з підготовки слідчих Львівського державного університету внутрішніх справ взяти участь у науково – практичному семінарі - «Правова база діяльності студентського самоврядування».
Для участі семінарі запрошуються курсанти та студенти із факультету підготовки слідчих, факультетів кримінальної міліції, економічної безпеки, психології, юридичного та економічного факультетів Львівського державного університету внутрішніх справ та представники органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Львівщини.
Семінар буде проводитися 26 лютого (вівторок) о 15.30 год. у місті Львові по вул. Замарстинівська 9 (юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ).

Семінар проводиться Радою студентського самоврядування «Феміда» юридичного факультету та курсантського самоврядування факультету з підготовки слідчих Львівського державного університету внутрішніх справ за сприяння адміністрації вищого навчального закладу, а також проекту «Посилення ролі та підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні», що реалізовується Комітетом підтримки студентського самоврядування, Інформаційно-правовим Центром «Наше право» та іншими організаціями за підтримки Посольства США в Україні.

Контакти:
Голова студентського самоврядування Ради студентського самоврядування „Феміда” юридичного факультету
Назар Козак – тел. 80962217866.

КОМІТЕТ ПІДТРИМКИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
79059 м. Львів, вул. Б. Хмельницького 34 оф.6 Ел.адреса: kpsslv@gmail.com, тел: 274-43-50
Bookmark and Share