ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА ЗОРГАНІЗУВАЛА ІНТЕРАКТИВНУ ДИСКУСІЮ


В Чернівецькій ОДА відбулася інтерактивна дискусія “Громадські ініціативи у подоланні насильства в сім’ї: співпраця державних і неурядових організацій”, – повідомили 21 червня Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Чернівецької ОДА.
В ході обговорення акцентувалося на тому, що державні інституції ще не забезпечили чіткої координації дій різних структур, які займаються питанням попередження насильства в сім’ї. Висловлено думку, що найкраще втілення закону “Про попередження насильства в сім’ї” – це створення загальної нетерпимості до цього явища за допомогою громадськості та ЗМІ. Для досягнення цієї мети необхідно одній категорії людей систематично роз’яснювати, що вони перебувають під захистом закону, іншій – що вони цей закон порушують і можуть нести відповідне покарання.
Учасники дискусії проаналізували соціально-правові та організаційні аспекти регулювання взаємодії державних установ та громадських організацій із запобігання та протидії насильству в сім’ї, надання допомоги постраждалим, проведення профілактичної роботи в сім’ях, де чиниться насильство, визначали регіональні особливості, пов’язані з проблемою насильства в сім’ї.
Аналогічні обговорення планують провести в усіх регіонах України. З метою лобіювання змін до Закону України “Про попередження насильства в сім’ї” узагальнені висновки обласних інтерактивних дискусій будуть презентовані на комітетських слуханнях та “круглому столі” у Верховній Раді України.
Інтерактивну дискусію зорганізовали обласне молодіжне об’єднання “Сучасник” та управлінням у справах сім’ї та молоді Чернівецької ОДА в межах спільного проекту з Жіночим консорціумом України за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Участь у заході взяли представники місцевих органів влади, керівники центрів соціальних служб для молоді та відділів у справах неповнолітніх, органів внутрішніх справ, кримінальної міліції, громадських організацій, які відповідають за здійснення заходів з попередження насильства у сім’ї.

Bookmark and Share