КИЇВ-УКРАЇНА: open-air PARTY «За підвищення СТИПЕНДІЙ!»


А який у тебе РОЗМІР стипендії?
Кабмін open-air PARTY «За підвищення СТИПЕНДІЙ!»

25.02.08, м.Київ

За ініціативи ДСС «Студентська платформа» київські студенти влаштують 28 лютого 2008 року Кабмін open-air PARTY «За підвищення СТИПЕНДІЙ!». Захід відбуватиметься в формі пікету під стінами Кабінету міністрів України (вул.Грушевського 12/2) на підтримку прийняття Постанови з питань стипендіального забезпечення.

ДСС «Студентська платформа» вимагає негайного прийняття Постанови КМУ з питань стипендіального забезпечення, в якому необхідно затвердити підвищення стипендій згідно до Бюджету на 2008 рік: до 300грн. – з 1 січня 2008р., та до 530грн. – з 1 вересня 2008р. За інформацією «Студплатформи», Міністерство фінансів України гальмує підписання Постанови з питань стипендіального забезпечення. В Законі України про Держбюджет чітко зазначено, що підвищення повинно бути в січні.

В університетах країни, навіть на різних факультетах одного й того ж ВНЗ, студенти отримують різну стипендію та виплата проводиться з урахуванням середнього балу. Наприклад, в Національному авіаційному університеті, мінімальний середній бал для отримання стипендії 4,25, а не 4,0 який визначений у постанові КМУ.

«Студентська платформа» та усі студенти вимагають від Уряду Ю.Тимошенко негайного прийняття постанови про підвищення стипендії негайно та встановлення одних правил виплати та нарахування!

Окрім цього, ДСС «Студентська платформа» вимагає виплачувати стипендію студентам-контрактникам, які мають високий академічний бал, або зменшувати для них вартість контракту за навчання.

Долучитися до нашого пікету може кожний студент, ніяких репресій проти нього здійснено не буде, адже він вимагатиме дотримання обов‘язків зі сторони держави. Якщо урядовці до наших вимог не прислухаються – такі пікети і акції протесту продовжимо!

Пікет КМУ відбудеться 28 лютого 2008 року о 10 годині ранку.
Запрошуємо засоби масової інформації до висвітлення цього заходу.

Прес-центр ДСС «Студентська платформа»
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01), 8(050)953-54-88
e-mail: dss.pres@gmail.com, http://studplatforma.org.ua

Bookmark and Share