ЛЬВІВ: патріотична поезія, етно вечірка та рок концерт


Вечір мілітарної поезії поєднають з етно вечіркою та рок-концертом.


4 березня, в клубі ОднеВсе (Зелена 294) відбудеться вечір, що поєднуватиме патріотичну поезію етно вечірку, та рок концерт за участі гуртів Де?СенС, Ірій, Маркер.

Організатори - молодіжна громадська організація МНК переконані, що вірші, наприклад Стуса чи Ольжича можуть стати справжнім відкриттям в осмисленні української історії.

Нажаль пересічна молодь з їхньою творчістю просто не знайома – коментує один з організаторів, Мочурад Андрій.

На думку організаторів, такі заходи дозволяють згуртувати молодіжне патріотичне серидовище та підштовхнути до власної творчості. До прикладу команда Де?СенС свій репертуар будує виключно на патріотичних текстах та рокових обробках повстанських пісень.

Для тих, хто прийде в вишиванці, вхід буде безкоштовний. Початок о 18.00, додаткова інформація за телефонами: 80979450005 та 80967480643.

Прес-служба ЛОО МНКДодаток

МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що жодним чином не стосується жодної політичної партії. Тому, щоб уникнути непорозумінь, просимо обов'язково вказувати "молодіжна громадська організація". При потребі використати коротший варіант, просимо вживати "МНК", "МНК-івці", замість варіантів "Молодіжний Конгрес", "молоді конгресівці", "молоді націоналісти", тощо.

UkrNationalism.org.ua/mnk
mnk.lviv@gmail.com

Bookmark and Share