Чому лідера СКМ не допускають до захисту дипломної ?


Голову Закарпатської обласної організації Соціалістичного Конгресу молоді України Костянтина Куцова, який водночас є випускником УжНУ, не допустили до захисту дипломної роботи. Організація трактує це як переслідування через участь Куцова в акції протесту на підтримку екс-губернатора Івана Різака. Про це в Ужгороді повідомив народний депутат Нестор Шуфрич.
Шуфрич заявив, що він повідомить про цю ситуацію у Верховній Раді. За його словами, він має намір звернутися до міністра науки й освіти України Станіслава Ніколаєнка з проханням втрутитися.
Зі слів самого Костянтина Куцова, на кафедрі політології УжНУ недопуск до захисту дипломної роботи йому аргументували тим, що він не вклався в термін здачі роботи і рецензент не встиг ознайомитися з нею. Водночас Куцов стверджує, що має письмове підтвердження того, що раніше дозвіл був, однак у день захисту йому відмовили у праві захищати дипломну роботу.

Довідка ЗІКу.
Костянтин Куцов очолює Закарпатську обласну організацію Соціалістичного Конгресу молоді. Він був мешканцем наметового містечка в Ужгороді, встановленого на знак протесту проти арешту екс-губернатора Закарпаття Івана Різака та екс-віце-губернатора Віктора Дядченка.

Довідка порталу.
Костянтин Куцов був керівником осередку Соціалістичного Конгресу Молоді (СКМ). Під час зради СКМ соціалістичній партії, разом з іншими керівниками СКМ перейшов до СДПУ(о). Крім того, Костянтин був виключений з членів ФРІ без права поновлення за поведінку негідну лідера молодіжного руху. Також дії Костянтина Куцова, направлені на допомогу режиму СДПУ(о) та підтримку Л.Кучми, неодноразово засуджувалися лідерами молодіжного руху краю.

P.S.
20 червня в Ужгороді знову демонтували наметове містечко, встановлене 18 червня під стінами Закарпатської ОДА на підтримку екс-губернатора Івана Різака та екс-заступника Віктора Дяченка. Намети, які згідно з написами є власністю нардепів Кравчука, Шуфрича та Прошкуратової, зносили, посилаючись на минулорічне рішення Ужгородського міськрайонного суду про заборону проводити будь-які акції громадянського волевиявлення під стінами ОДА. У 2004 року Закарпатською облдержадміністрацією керував Іван Різак. 20 червня Ужгородський міськрайонний суд ухвалив постанову про відновлення виконавчого впровадження рішення 2004 року. Про це повідомив власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Спроби ліквідувати наметове містечко були ще напередодні. Судові виконавці, посилаючись на ухвалу Ужгородського міськрайонного суду від 14 червня про заборону до 1 вересня проводити на пл. Народній масові акції 4 громадсько-політичним організаціям, вимагали демонтувати намети. Однак їх встановила ГО “Форум студентської молоді Закарпаття”, якої не було в переліку судового рішення і яка 16 червня повідомила про захід міську владу.

Bookmark and Share