КИЇВ: лікбез для МінОсвіти


“Велика Україна” проведе ЛікБез для МінОсвіти!

Політична партія “Велика Україна” проведе 29 лютого о 13.00 біля будівлі Міністерства освіти України (просп. Перемоги, 10) театралізовану акцію, присвячену проблемам освіти в Україні.

“Велика Україна” заявляє: поки політики сперечаються про те, скільки Україні потрібно державних мов, наші діти виростають, не знаючи належним чином ані української, ані російської, послуговуючись переважно суржиком. При чому ця проблема характерна для більшості регіонів України.

Актори театру “Великої України” проведуть для представників міністерства показовий відкритий урок із суржику, а також запропонують пану Міністру освіти Іванові Вакарчуку, його заступникам та працівникам міністерства, а також всім бажаючим пройти невеличкий тест на знання мови і, відповідно до результатів, виставити собі оцінки.

Крім того, учасники театралізованого дійства, яке пройде під стінами Міністерства освіти України, передадуть міністрові Іванові Вакарчуку для ознайомлення та детального вивчення стоси учнівських творів з восьми регіонів з надією, що продемонстровані в них учнями “знання”, не залишать пана міністра байдужим і стимулюватимуть до активнішої роботи на освітницькій ниві.

Голова Центральної ради політичної партії “Велика Україна” Ігор Гекко наголосив: “Сьогодні точаться активні дискусії довкола мовного питання в країні, але чомусь ніхто не говорить про головне, про очевидні речі: переважна більшість наших громадян не володіє належним чином ні українською, ні російською мовами, послуговуючись переважно суржиком. Цією акцією ми хочемо звернути увагу не тільки Міністерства освіти, але й представників засобів масової інформації, від яких теж значною мірою залежить пропагування культури мови в країні, до проблеми якості шкільної освіти, особливо у сфері вивчення мов. Ми сподіваємося на активну реакцію з боку міністерства, адже проблема мовної культури сьогодні справді актуальна”.

Прес-служба політичної партії “Велика Україна”
тел/факс: 8(044) 594 05 65
8(050) 425 17 15
e-mail: velikaukraina@gmail.com
www.velikaukraina.orgBookmark and Share