ЧЕРКАСИ: тур письменників


ПРО ТУР ДВОХ СУЧАСНИХ ПИСЬМЕННИКІВ СЕРГІЯ ЖАДАНА ТА САШКА УШКАЛОВА НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНОМОВНОЇ КНИЖКИ.

06 березня у Черкаському прес-клубі журналісти спілкуватимуться з письменниками: Сергієм Жаданом, Сашком Ушкаловим та прес-секретарем ВГО «Громадський рух «Не будь байдужим!» Олександром Кривцем. Після прес-конференції журналісти матимуть змогу відвідати саму акцію на підтримку української книжки у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького.

На прес-конференції йтиметься про популяризацію читання сучасної української книжки. Митці поділяться аргументами щодо надавання переваги вітчизняному продукту, а не «голосування грошима» за Дар’ю Донцову, Ладу Лузіну, Оксану Робскі та їм подібним.

Тур обласними центрами супроводжується читаннями «найсвіжішої» сучасної поезії та прози у виконанні Жадана та Ушкалова. Організатором акції є ВГО «Громадський рух «Не будь байдужим!» (nbb.com.ua), відомий широкому загалу своїми культурно-мистецькими акціями на підтримку усього українського.

У рамках туру письменники вже побували у Кіровограді та Сумах.

Акція не є політичною і не представляє інтереси жодної партії чи корпорації.

Щодо організації інтерв’ю з письменниками звертайтеся, будь ласка, до прес-секретаря «НББ!» Олександра Кривця, 8-097-962-14-45
ua2000@meta.ua
* * *
Прес-конференція розпочнеться о 10.00
у приміщенні Черкаського прес-клубу за адресою:
м. Черкаси, вул. Фрунзе, 29, оф. 902 (9-й поверх) гот. Росава.
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.

Довідка про письменників

Сергій Жадан.
Сергій – один з найвідоміших та найпрочитуваніших письменників сучасної України. Він пречудово розуміє рівень власної популярності. Проте на зіркову хворобу не скаржиться.

Довідка.
Сергій Жадан – поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський діяч. Народився 23 липня 1974 року на Луганщині. Автор збірок поезії: «Цитатник», «Генерал Юда», «Пепсі», «the very very best poems, psychedelic stories of fighting and other bullshit» (вибрані поезії 1992-2000), «Балади про війну і відбудову», «Історія культури початку століття» та книг прози «Біґ Мак», «Біґ Мак 2», «Депеш Мод», «Гімн демократичної молоді», збірки «Капітал». Найновіша на сьогодні книга письменника – «Марадона».
Його твори перекладені на німецьку, англійську, польську, сербську, угорську, словенську, хорватську, литовську, білоруську, російську та вірменську мови. Організатор культурологічних та художніх акцій, рок-концертів, виставок, концертів класичної, духовної та нетрадиційної музики, вуличних акцій, видавничих проектів, фестивалів та ще багато чого.

Сашко Ушкалов.
Сашко – український письменник генерації-2000.

Довідка.
Народився 21 червня 1983 року в Харкові. Поет, драматург, прозаїк, авантюрний велосипедист-дальнобійник. Автор поезійної книжки «Перипатетикаблюз» (2000), збірки абсурдових п’єс «ESC» (2006) та чисельних публікацій у таких популярних виданнях, як «Молода Україна», «Четвер», «Кальміюс», «Березіль», «Дикое поле», «Книжник-review» тощо. Упорядник поезійних антологій «Сьоме око» (2003), «Харків forever» (2004), «10 ЄВРОпейців» (2004). Перекладач сучасної німецькомовної поезії та прози.
Найновіша на сьогодні книга письменника – crazynovel «БЖД».

ВГО Громадський рух «Не будь байдужим!»
вул. Льва Толстого, 8а, 2-й поверх, оф. 14, м. Київ
тел/факс (044) 234 34 24
ел. пошта: nbb@ukr.net
сайт: nbb.com.uaBookmark and Share