КІРОВОГРАД: школа дебатів


Перша Кіровоградська школа дебатів

ВМГО «Дебатна Академія» та КОО «Молодий Народний Рух» за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА з радістю запрошують молодь міста Кіровограда взяти участь у Кіровоградській міській дебатній школі, яка відбудеться з 14 по 16 березня у приміщенні Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.
Двері школи відкриті для всіх, хто хоче познайомитись з правилами дебатів, вдосконалити свою майстерність та навички гри, поділитися знаннями з іншими, конструктивно та весело пограти в дебати, обговорити методично-організаційні питання дебатного руху в області та отримати море задоволення від спілкування з друзями та однодумцями!
Програма школи побудована таким чином, щоб бути максимально цікавою та корисною для дебатера з будь-яким досвідом. Програма складається з організаційної, навчально-методичної, ігрової та розважальної частин. Участь в окремих заходах школи може бути обов’язковою або факультативною (за бажанням).
Під час школи будуть проведені тренінги з правил для початківців та досвідчених гравців; дебатний турнір за правилами Британського формату Парламентських дебатів, а також турніри з фан-дебатів та «мафії».
Заходи школи розраховані на 100 осіб.

Контактні особи:
Дмитро Сінченко – 8 050 564 14 54
Михайло Мицюк – 8 066 005 60 36

Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація “Молодий Народний Рух”
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ruBookmark and Share