КИЇВ: презентація брошури


ЗАПРОШЕННЯ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ
БРОШУРИ «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В УКРАЇНІ»

ШАНОВНІ ЛІДЕРИ ТА АКТИВІСТИ ГРОМАДСЬКОГО РУХУ!

Створення в Україні правової держави та утвердження верховенства права є можливим лише за умови існування громадянського суспільства, чільне місце в якому посідають діючі громадські організації. При здійсненні своєї діяльності об’єднання громадян постійно потребують юридичних консультацій та допомоги для захисту власних прав, свобод та інтересів, а також прав, свобод та інтересів своїх членів.

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ БРОШУРИ, ПІДГОТОВЛЕНОЇ ЮРИДИЧНОЮ ФІРМОЮ «МОСКАЛЕНКО І ПАРТНЕРИ», ЯКА СТАНЕ ВАШИМ НАДІЙНИМ ПОРАДНИКОМ У ВИРІШЕННІ ВСІХ ОСНОВНИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВАШОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ!

В нашій роботі, розрахованій, в першу чергу, не на професійних юристів, а на лідерів громадських організацій, висвітлені наступні питання:
- поняття та зміст права на свободу об’єднання;
- правове забезпечення діяльності громадських організацій в Україні;
- створення, легалізація та державна реєстрація об’єднань громадян;
- статус та внутрішньо-організаційна структура громадської організації;
- господарська діяльність об’єднань громадян та її оподаткування;
- місцеві осередки в структурі громадських організацій;
- юридична відповідальність та судова практика щодо діяльності об єднань громадян;

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 11 БЕРЕЗНЯ З 16.00 ДО 18.00 за адресою: вул. Еспланадна 28, офіс 6, м. Київ (код на вході 9-8-7).
Програма заходу включає доповіді авторів, запитання-відповіді, обмін досвідом.
Кожен, хто прийде на презентацію, отримає примірник брошури у подарунок!

ПРОСИМО ВАС ПОПЕРЕДНЬО ЗАЕЄСТРУВАТИСЬ ДО УЧАСТІ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ, НАПРАВИВШИ ЗАЯВКУ (додається) НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ info.moskalenko@gmail.com до 10 березня 2008 р.

Метою ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ «МОСКАЛЕНКО І ПАРТНЕРИ» є надання об’єднанням громадян якісних та своєчасних юридичних послуг, які охоплюють всі можливі аспекти їх діяльності, за ціну, яка є доступною для неприбуткових організацій та не потягне за собою збільшення фінансового навантаження на їх членів та благодійників. Лідерство, новий спосіб мислення, індивідуальний підхід, професіоналізм, конфіденційність, бездоганна логіка та ґрунтовні знання законодавства України міжнародних нормативних актів, а також особливостей правових систем інших країн світу дозволяють спеціалістам нашої компанії ефективно представляти інтереси клієнтів та вирішувати завдання будь-якої складності. Всі юристи фірми є активними громадськими діячами в різних організаціях та рухах.
Наша ініціатива зосередити свою увагу на консультуванні об’єднань громадян та написати цю брошуру викликана, в першу чергу, тим, що ЮРИДИЧНА ФІРМА «МОСКАЛЕНКО І ПАРТНЕРИ» поділяє мету та прагне зробити свій внесок в створення в Україні громадянського суспільства, утвердження верховенства права – мистецтва добра і справедливості, та посилення захисту прав і свобод людини і громадянина.

Наші контакти:
Анастасія Москаленко, директор: тел.: 8 (067) 3055560
Ольга Дем’янець, юрист: 8 (050) 1354424
E-mail: info.moskalenko@gmail.com

ПРОПОЗИЦІЯ ПАРТНЕРСТВА
Юридична фірма «Москаленко та партнери» створена в 2007 році юристами, які займають активну громадську позицію, молодими, але вже визнаними в професійних колах спеціалістами, з винятковими аналітичними здібностями, нестандартним мисленням, випускниками найкращих юридичних факультетів країни (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська Академія»).
Метою Юридичної фірми «Москаленко і Партнери» є надання об’єднанням громадян якісних та своєчасних юридичних послуг, які охоплюють всі можливі аспекти їх діяльності, за ціну, яка є доступною для неприбуткових організацій та не потягне за собою збільшення фінансового навантаження на їх членів та благодійників.
Лідерство, новий спосіб мислення, індивідуальний підхід, професіоналізм, конфіденційність, бездоганна логіка та ґрунтовні знання законодавства України міжнародних нормативних актів, а також особливостей правових систем інших країн світу дозволяють спеціалістам нашої компанії ефективно представляти інтереси клієнтів та вирішувати завдання будь-якої складності.
Юристи Юридичної фірми «Москаленко і партнери»:
- вміють вислуховувати;
- вміють пояснювати;
- мають практичне уявлення та глибоке розуміння особливостей громадської діяльності в Україні;
- піклуються про безпеку та розвиток своїх клієнтів - завжди.
Ми маємо великий досвід роботи з такими організаціями як ВГО «Асоціація правників України», ВГО «Федерація мисливського собаківництва України», ВГО «Кінологічна спілка України», ВМГО «Дебатна Академія» та іншими постійними клієнтами - об’єднаннями громадян. Надаючи юридичні консультації, ми аналізуємо весь обсяг законодавчих актів та рекомендаційних джерел, звертаємось до українських та міжнародних судових прецедентів, формуємо пропозиції, які найбільше відповідають поставленій цілі та інтересам організації.
Наша практика, в цілому, але не вичерпно, охоплює такі сфери:
• Захист прав і свобод людини і громадянина
• Правова допомога об’єднанням громадян з будь-яких питань їх утворення та діяльності
• Договірне право
• Корпоративне право
• Право інтелектуальної власності
• Екологічне право
• Трудове право
• Земельне право та операції з нерухомістю
• Консультування щодо тендерних процедур
• Судове представництво в судах загальної юрисдикції, господарських, адміністративних, військових та третейських судах України.
Ми прагнемо того, щоб завдяки нашій допомозі, громадські організації почували себе юридично захищеними та мали можливість ефективно і безперешкодно розвиватися.
Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в результаті.

ЮФ «МОСКАЛЕНКО І ПАРТНЕРИ»


РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ БРОШУРИ:


Bookmark and Share