Анкетування представників неурядових організацій та медіа


Стартував Проект «Неурядові організації та медіа на шляху демократизації суспільства»

Стартував Проект «Неурядові організації та медіа на шляху демократизації суспільства», ініціатором та організатором котрого виступили ВМГО «Молодіжний Наступ» спільно Київською міською організацією ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» за підтримки Фонду «Молоді Ініціативи». В рамках проекту буде проведено анкетування представників неурядових організацій та медіа, щодо їх поглядів на процес становлення свободи слова та розвитку міжсекторального діалогу.

Метою проведення даного анкетування є вивчення сучасної системи стосунків між неурядовими організаціями та медіа, владою, бізнесом. На базі даного анкетування спеціалістами будуть вироблені рекомендації для лідерів неурядових організацій щодо тактики покращення стосунків з медіа. Також одним з завдань дослідження є відслідковування ситуації щодо покращення стану свободи слова та активізації громадянських процесів в Україні.

Сподіваємося що наші спільні зусилля зможуть посприяти розвитку міжсекторального співробітництва та становленню громадянського суспільства у нашій Державі!

Анкети для представників медіа та НУО можна завантажити на сайті. Додаткову інформацію можна отримати в координатра за телефоном – 8-044-207-05-84 або електронною поштою veronika.ua@gmail.com (Вероніка Прохира).

АНКЕТА:

Bookmark and Share