УКРАЇНА: конкурс для учнів


Конкурс творчих робіт учнів «Соціальна справедливість, рівність і свобода – вищі суспільні цінності»

1 лютого розпочався конкурс творчих робіт серед підростаючого покоління на тему: "Соціальна справедливість, рівність і свобода - найвищі суспільні цінності". Підбиття підсумків відбудеться 10 квітня. Для нагородження переможців запросять у столицю, де 1 травня в урочистій обстановці юні "літератори" отримають подарунки від ГРОНУ та СПУ.


Положення про конкурс творчих робіт учнів
«Соціальна справедливість, рівність і свобода – вищі суспільні цінності»
1. Загальні положення
1.1. Конкурс творчих робіт учнів 9 – 11 класі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за темою «Соціальна справедливість, рівність і свобода – вищі суспільні цінності» ( далі – Конкурс ) проводиться за ініціативи і підтримки Соціалістичної партії України та Громадської Ради освітян і науковців України.
1.2. Конкурс проводиться в лютому – квітні 2008 року, а підсумки оголошуються до Дня Міжнародної солідарності трудящих - 1 Травня.
2. Мета конкурсу
2.1. Конкурс проводиться з метою розвитку творчого і нестандартного мислення учнів, поглиблення гуманітарних знань і залучення до пошукової роботи, формування активної позиції і сучасного світогляду, стимулювання інтелектуального і духовного розвитку учнівської молоді.
3. Організаційні засади проведення конкурсу
3.1. Конкурс має дворівневу структуру і відповідно проводиться в два етапи:
1-й етап – з 1-го лютого по 10 квітня - на регіональному (обласному) рівні в обласних центрах;
2-й етап – з 10-го квітня по 25 квітня – на всеукраїнському рівні в місті Києві.
3.2. Для проведення Конкурсу утворюється організаційний комітет, склад якого затверджується спільним рішенням Секретаріату Політради СПУ та Президії ГРОНУ.
Для прийому, розгляду та оцінки конкурсних робіт і визначення переможців етапів Конкурсу утворюються відповідні конкурсні комісії:
- конкурсні комісії регіонального рівня утворюються відповідними обласними комітетами СПУ та регіональними відділеннями ГРОНУ і працюють за адресами згідно додатку №1;
- конкурсна комісія всеукраїнського рівня створюється оргкомітетом Конкурсу і працює за адресою: 02100, м. Київ, вул. Бажова, 12.
3.2. Порядок проведення Конкурсу:
3.2.1. Конкурсні роботи подаються учасниками Конкурсу на адресу регіональної конкурсної комісії до 1 квітня 2008 року;
3.2.2. Регіональна конкурсна комісія приймає до розгляду надіслані роботи і визначає 5 найкращих робіт та їх авторів в якості переможців 1-го етапу і учасників заключного всеукраїнського етапу Конкурсу.
Регіональна конкурсна комісія подає ці роботи з рецензіями до конкурсної комісії всеукраїнського рівня не пізніше 15 квітня 2008 року.
3.2.3. Конкурсна комісія всеукраїнського рівня до 25 квітня визначає переможців Конкурсу та вносить пропозиції щодо їх нагородження.
4. Нагородження переможців конкурсу
4.1. Переможці Конкурсу нагороджуються Почесними грамотами і грошовими преміями:
• за 1 місце – три премії в розмірі 1000 грн.
• за 2 місце - три премії в розмірі 500 грн.
• за 3 місце - п’ять премій в розмірі 300 грн.
4.2. Всі учасники заключного етапу конкурсу нагороджуються заохочувальними дипломами та цінними подарунками.
5. Оформлення конкурсних робіт
5.1 Конкурсні роботи виконуються авторами самостійно у вигляді твору та оформляються власноручно чітким почерком в учнівському зошиті об’ємом не більше 3 – 4 сторінок.
5.2 У супровідних документах необхідно чітко вказати назву роботи, прізвище, ім’я та по батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву навчального закладу, клас.


Прес-центр ГРОНУ,
01010, м.Київ, вул.Суворова 1
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01),
e-mail: gronu@mail.ru, http://www.gronu.edu-ua.net

* * *

Інформація:
Всеукраїнська громадська організація «Громадська Рада освітян і науковців України» (ГРОНУ) заснована 28 січня 2005 року на установчому з’їзді працівників освіти і науки. Головою ГРОНУ є Станіслав Ніколаєнко.
Метою ГРОНУ є сприяння відродженню високого суспільного авторитету, статусу педагога і вченого, підвищенню ролі освіти і науки в економічному, духовно-моральному, культурному розвитку суспільства, держави, народу, особистості та захист спільних інтересів своїх членів.
Bookmark and Share