УКРАЇНА-КИЇВ: „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”


Підсумки конкурсу дитячої та юнацької творчості
„Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”

(м. Київ, вул. Грушевского, 30/1а, Будинок офіцерів України. 10 березня 2008 року.14-00

Благодійна організація „Благодійний фонд „ЛІРОС” за підтримки Європейської партії України та лідера партії – Миколи Катеринчука, особисто, оголошує результати IV Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ” присвяченого 194-й річниці з дня народження великого Кобзаря – Тараса Шевченка.
Конкурс ще раз привернув увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, зокрема про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками.
В історії кожного народу є момент, коли осторонь подій стояти ніхто не має права і не може.
У дитини ще не має права голосувати, але згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, є „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.
Майбутнє дітей залежить від намірів батьків відродити Україну, від прагнення дорослих побудувати соціально-справедливе суспільство. Багато чого зараз відбувається вперше. Вперше ми не боїмося висловлювати нашу громадянську позицію, і діти підтримують своїх батьків та їх серця. Їм також не байдужа доля Батьківщини. Вони теж прагнуть жити у вільній, незалежній, єдиній Україні.
Тема конкурсу викликала в дитячих роботах різні трактування. Юні митці відобразили в своїх творах не лише глибинні теми національної краси, величі та гідності, а й серйозні проблеми сьогодення: протиріччя добра та зла, багатства та бідності, забруднення навколишнього середовища, прагнення до миру й щасливого життя; багато робіт присвячено відносинам у родині. Часто родина трактується, як ціла країна – єдина родина.
Ціль проекту – розвивати творчі здобутки та майстерність. Надихаючи дітей на створення нових вдалих рішень й знахідок, досягати нових перемог.
Дитяче уявлення багатогранне та подекуди неосяжне розумінню дорослих, й дитячі думки спонукають дорослих замислитись над новими аспектами сьогодення та споконвічних проблем.
Вибрати переможців серед великої кількості робіт, в яких діти показали красу та велич рідного краю – не легке завдання для незалежного журі до складу якого увійшли представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.
(м. Київ, вул. Грушевского, 30/1а, Будинок офіцерів України.

Довідки за тел. 8-098-416-51-16)


Участь у святі беруть:

Ансамбль хореографічних мініатюр „Щедрик”,

Зразковий хореографічний ансамбль „Славутич”

Зразковий хореографічний ансамбль „Веснянка”,

ансамбль естрадного танцю
„Екстрім”,

хореографічна школа
Ганни Дубіної,

зразковий дитячий ансамбль танцю ”Вітерець”

ансамбль естрадного танцю
„Мозаїка”,

хореографічна школа
„FORS”,

Зразковий Dance-Club-Revu
„Матриця”

Bookmark and Share