Олександр Кулик заперечив твердження про неуспіх молодіжного форуму


Голова управління у справах сім`ї та молоді при київській держадміністрації Олександр Кулик заперечив твердження про неуспіх та провал проведеного за сприянням його управління молодіжного форуму, який відбувся у приміщенні клубу Київського політехнічного інституту. Про це він сказав під час прес-конференції, яка транслювалася на київській УКХ станції „Радіо Київ”. Більшість претензій , які висловлювалися щодо форуму полягали в тому що форум не прийняв заключної резолюції.

Кулик пояснив що причиною неприйняття резолюції стала звичайна відсутність кворуму наприкінці роботи форуму. За словами Кулика у величезному залі клубу КПІ на час прийняття резолюції та завершення форуму залишилася лише невелика частина попередньо зареєстрованих учасників .

Саме тому резолюція форуму, яку за словами Кулика він сам підтримує на 95%, не отримала статусу офіційного документу зібрання. Однак це, на його думку, повідомляє "Майдан", не свідчить про неуспіх та без результативність форуму. Він повідомив що протягом двох годин працювало близько десятка різних тематичних секцій форуму, кожна з яких змогла виробити свої резолюції та рекомендації. Олександр Кулик також повідомив що проведення форуму було ініціативою в першу чергу громадських організацій, яку управління сім`ї та молоді підтримало фінансово та організаційно.

Bookmark and Share