У Харкові намагаються "строїти" пресу


Харківська обласна організація партії "Наша Україна" (у минулому - партія "Реформи і порядок") і громадська організація "Наша Українська молодь" провели сьогодні на майдані Свободи художньо-політичну акцію "Строїмо" пресу по-новому". За словами одного з організаторів акції Костянтина Канішева, джерелом натхнення для її учасників став проект "Правил акредитації представників засобів масової інформації при Харківській обласній державній адміністрації", підготовлений керівником апарата ХОДА і начальником відділу з питань взаємодії зі СМИ та зв`язків громадськістю апарату облдержадміністрації.

Напроти будинку ХОДА активісти партії "Наша Україна" і громадської організації "Наша Українська молодь" наряджали манекени в одяг, що відповідає, на їхню думку, вимогам пункту 7.8 проекту "Правил акредитації", що говорять: "…акредитовані журналісти і технічні співробітники ЗМІ... зобов`язані дотримуватись встановленої форми одягу".

Як підкреслив К.Канішев, організатори акції свідомо не називали імен чиновників облдержадміністрації - авторів розкритикованого документа, тому що і до виборів, і під час Помаранчевої революції вони користувалися повагою і визначеним авторитетом серед журналістських кіл Харкова. "Сподіваємося, що наші критичні зауваження будуть почуті і "Правила акредитації" будуть переглянуті у бік додання їм більшої демократичності і приведення у відповідність з українською та європейською законодавчою базою в цій галузі ", - заявив К. Канішев.

www.maidan.org.ua
На фото: Костянтин Канішев з друзями

Bookmark and Share