СУМИ: набір учасників тренінгу


Суми. Презентація ідеї шкільних євроклубів як форми неформальної європейської освіти молоді

Сумський Центр Європейської Інформації оголошує про набір учасників тренінгу „Презентація ідеї шкільних євроклубів як форми неформальної європейської освіти молоді освітянам міста” в рамках проекту „Залучення експертів та організація навчальної поїздки до Республіки Польща задля стимулювання розвитку шкільної європейської освіти в місті Суми”.

Даний тренінг є першим етапом проекту „Залучення експертів та організація навчальної поїздки до Республіки Польща задля стимулювання розвитку шкільної європейської освіти в місті Суми”, який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду „Відродження”.
Мета тренінгу – презентація представникам шкіл міста та області концепції діяльності шкільних європейських клубів.

В рамках тренінгу будуть розглянуті наступні питання:
• історія виникнення шкільних європейських клубів (ШЄК) у Польщі та странах Європи;
• організація роботи ШЄК;
• презентація прикладів успішної діяльності польських та українських євроклубів;
• значення ШЄК на шляху України до ЄС;
• представлення головної частини проекту, ІІ Етапу - шестиденного навчального візиту до плоцької Вищої Школи ім. Павла Влодковіча.

Тренінг відбудеться 18-19 березня 2008 року поблизу м. Суми.

До участі запрошуються педагоги, завучі, директори шкільних закладів, викладачі ВНЗ, аспіранти, студенти м. Суми та Сумської області. Критерії відбору:
- бажання та можливість використати набуті знання у своєму навчальному закладі;
- досвід роботи у сфері неформальної освіти;
- зацікавленість питаннями євроінтеграції.

Організатори намагатимуться зберегти баланс між учасниками із обласного центру та області. Але вирішальним все ж буде відповідність учасників критеріям відбору.
Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, необхідними матеріалами та забезпечують проїзд із м. Суми до місця проведення тренінгу. Можливе часткове або повне відшкодування проїзду із місця проживання до м. Суми і назад за наявності проїзних документів.

Для участі у тренінгу, будь ласка, надішліть до 13 березня 2008 року заповнену анкету (у додатку) за електронною адресою info@eu.sumy.ua з позначкою у полі „Тема”: „Схід-Схід” або звичайною поштою за адресою: вул. Героїв Сталінграда 10 (Обл. наук. бібліотека), Центр Європейської Інформації, м. Суми, 40030.

Активні учасники тренінгу отримають можливість приймати участь у наступних заходах ЦЄІ. Ті, хто продемонструє найкращі результати діяльності після тренінгу, будуть запрошені до навчальної поїздки до Польщі навесні 2008 року.

Додаткову інформацію також можна отримати:
Адреса: вул. Героїв Сталінграда 10 (Обл. наук. бібліотека), Центр Європейської Інформації, м. Суми;
Тел.: (0542) 65 04 88, (068) 924 20 85;
e-mail: info@eu.sumy.ua.

Сумський Центр Європейської Інформації

АНКЕТА:


Bookmark and Share