ХАРКІВ: міні-дебати "Мотивація студентів..."


Запрошення на "міні-дебати" на тему "Мотивація студентів до навчання, активності, відповідальності"

14 березня, в цю п'ятницю, в Харкові відбудуться міні-дебати "Мотивація студентів до навчання, активності, відповідальності" в рамках Кампанії підтримки студентського самоврядування за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Метою цих дебатів буде обговорення підходів і технік мотивування молоді до отримання якісної освіти, становлення професіоналами та громадянсько-відповідальними, суспільно-активними членами громади. Формат дебатів (британські або американські парламентські) буде визначатися за бажанням учасників.

Запрошуються студенти та вузівські викладачі м. Харкова, представники органів влади й організацій громадянського суспільства, ЗМІ. Роздавальні матеріали та легка їжа (зокрема, чай і кава) забезпечуються.

Місце проведення "міні-дебатів" - ст. м. "Держпром", "Університет", майдан Свободи, 6, північній корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна (колишня військова академія), Харківський інститут бізнесу та менеджменту. Зустріч о 14:10 у фойє центрального входу на І поверсі, початок заходу о 14:35. З додатковими відомостями на місці звертайтеся до Олени Дуйкової за тел. +380 63 8635666.

Кампанія підтримки студентського самоврядування реалізується Східноукраїнським фондом розвитку демократії, Громадським інформаційно-аналітичним Центром для молоді, Харківською обласною громадською молодіжною організацією "Зебра" та Студентським парламентом НТУ "ХПІ" за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Контакти - Артем Коновалов
керівник Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді
+380 97 9018902, icq 495146853
info@ciacy.org.ua


Bookmark and Share