ДОНЕЦЬК: Тренінг для представників студентської та молодіжної преси


„Почни з себе”
Тренінг для представників студентської та молодіжної преси
„Формування редакційної політики молодіжних ЗМІ та підготовка матеріалів на антикорупційну тематику”

Дата: 15-16 березня 2008 р

Час: 11:00 15 березня (реєстрація учасників починається о 10.30) – 16.00 16 березня 2008

ісце: Освітньо-тренінговий центр „Альянс”, вул. Університетська 65-21, зупинка „Ізумруд”

Реєстрація: до 15.00 13 березня 2008 року (по телефону або по електронній пошті)

Учасники тренінгу забезпечуються тренінговими матеріалами та харчуванням. Учасники з області забезпечуються проживанням, вартість проїзду до та з Донецька відшкодовується згідно квитків.

45,9% опитаних громадян України, стверджували, що корупція допомогла отримати позитивний результат - вступити до вузу. Це означає, що майже половина українців, чиї родичі або знайомі  вступали до вузів, стикались з корупцією влітку 2007 року.

Хотів би розповісти про це в своїй студентській або молодіжній газеті? Хотів би опитати студентів твого навчального закладу про їх ставлення до корупційних явищ? Хотів би, але не знаєш як і чи варто?

Приходь на наш тренінг для студентських та молодіжних журналістів! Тут ти дізнаєшся цікаві факти про корупційні явища в Україні та ставлення до них молоді, про природу та наслідки корупції, про юридичні особливості створення та оприлюднення матеріалів на цю тематику, а також побачиш приклади цікавих медіа-проектів молодіжних ЗМІ. Тут ти також зможеш зустріти своїх колег та однодумців зі всієї Донецької області, обмінятися з ними досвідом та, може, стартувати спільні акції та проекти. Та крім того, last but not least, за результатами цього тренінгу буде проведено конкурс на найкращі матеріали на тематику корупції в вищий освіті в студентських та молодіжних ЗМІ.

Не втрачай свій шанс підвищити свою журналістську кваліфікацію, зав’язати нові контакти та заявити про себе та свою газету на всю область! Реєструйся прямо зараз!
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:
Альони Каравай, виконавчого директора ДОО „Альянс”, координатора проекту (телефон: (062) 338-40-83 E-mail: way_to_europe@mail.ru, Веб-сторінка: alliance.euromb.com

Тренінг відбудеться в рамках кампанії з подолання корупційних явищ в вищий школі та створення сталих умов для прозорості вищої школи, яка проходить з лютого по вересень 2008 року під гаслом „Почни з себе”, та в рамках проекту «Розбудова механізмів подолання корупційних явищ в вищих навчальних закладах Донецької області та активізація студентських лідерів для подолання корупції в ВНЗ». Кампанія проводиться Донецькою громадською організацією «Альянс» за підтримкою проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна». Тривалість кампанії – сім місяців і в її рамках будуть проведені тренінги для починаючих журналістів, лідерів організацій студентського самоврядування; видано навчальний посібник.

Додаткова інформація:
Проект «Гідна Україна» виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією "Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation). Проект «Гідна Україна» складається з трьох основних компонентів: 1) підтримка представництва та захисту громадських інтересів, 2) журналістські розслідування та інші антикорупційні ініціативи з боку засобів масової інформації, 3) моніторинг стану корупції та результатів антикорупційних ініціатив українського уряду та організацій громадянського суспільства. Одним із важливих завдань Проекту «Гідна Україна» є збір та оприлюднення об'єктивних даних про стан корупції в Україні.


Bookmark and Share