Донецьким школярам оплатять літні підробітки


Під час шкільних канікул всі школярі Донецька, яким вже виповнилося 14 років, зможуть підробити. Управління освіти Донецького міськвиконкому повідомляє, що вони зможуть працевлаштуватися на тимчасову роботу при школах або на підприємствах міста. За повністю відпрацьований місяць школярам обіцяють заплатити мінімальну зарплату. У червні вона складе 290 грн., у липні - 310 грн. За словами мера Донецька Олександра Лукьянченка з цією метою з бюджету міста вже виділено близько 80 тис. грн.

Влаштуватися на роботу підлітки зможуть за згодою батьків. Відповідно до діючого законодавства, виконувана робота повинна відповідати віку дітей, бути легкою та не заподіювати шкоди здоров`ю неповнолітніх. Тривалість робочого тижня складе: для дітей 14-15 років - 24 години, для дітей 16-18 років - 36 годин. Тривалість робочого дня для дітей 14-15 років становить 4 години при шестиденному тижні, а для учнів 16-18 років - 6 годин.

Як повідомляє "Rupor", направлення на працевлаштування можуть дати районні відділи освіти. Для цього школяреві необхідно написати заяву, а також надати згоду батьків, медичну довідку, ксерокопію свідоцтва про народження або паспорта та довідку зі школи (учнем якої школи і якого класу він є). За станом на 15 червня вже працевлаштовано 205 підлітків.

Bookmark and Share