УКРАЇНА: стендап-шоу Comedy Club


Comedy Club Ukraine виходитиме на Новому каналі

11.03.2008

З 17 березня стендап-шоу Comedy Club Ukraine виходитиме на Новому каналі. Паралельно із запуском нового сезону шоу розпочнеться всеукраїнський кастинг нових резидентів. За повідомленням прес-служби Нового каналу, програма вийде у зміненому форматі. Програма виходитиме щопонеділка приблизно о 00.15.

Раніше Новий канал демонстрував російську версію міжнародного формату Comedy Club. «Ми першими відкрили формат Comedy для українського глядача, тому логічно, що українська версія цього шоу має бути саме на нашому каналі. Впевнений, що наша співпраця не обмежиться тільки цим форматом, і ми зможемо з обопільною користю реалізувати творчий потенціал Comedy Club Ukraine», - цитує прес-служба маркетинг-директора Нового каналу Максима Дибенка.

Посаду головного режисера проекту обійме Сергій Матвієнко (головний режисер і співродюсер проекту «Сиди и Смотри» каналу «Россия»); у проекті також візьме участь режисер-постановник Юрій Мітальов, а редактором проекту залишиться Михайло Марфін.

Нагадаємо, Comedy Club Ukraine з осені 2006-го до січня 2007-го виходив на телеканалі «Інтер», а з 30 березня до початку сезону 2007/2008 – на «1+1». Старі випуски шоу, права на які має група «Інтер», також демонстрував телеканал К1.

subscribe@www.telekritika.uaBookmark and Share